Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Le Mans 24 Hours s možností hry reálného času. Tohle těžko trumfnou, ale chápu, že tuhle hru už málokdo pamatuje. Nicméně k délce závodů - ty dvoukoláky dneska jsou fakt do na houby. Než se člověk rozkouká, už je konec.
  • Rozhodně to pro mě vypadá líp než předchozí upoutávky. Trochu to připomíná Tocu 3, což byla slušná simkáda. Já ale stejně zůstanu spíš u Asseto Corsa nebo maximálně Forzy 4.
  • To jsou zas korporátní kecy.
    No závodní panicové si snad svoje užijí *6*
    • Mínusy máš za to, že ses dopustil genderové diskriminace. Zapomněl jsi na závodní panny. Pozor na to.
  • endurance závody si pamtuju již ve forze 2, kde ty vrcholný závody v endurance měli třeba 200 kol. Opravdu jen pro fajnšmekry, já osobně při těchto závodech dal optížnost na minimum, abych to náhodou nemusel jet znovu :)
    • Jack1947
      Vzdyt to je pro blazny, pokud by jezdil kdo přro nic za nicv... i 12hodin tak je na hlavu. Navic co kdyz vyleti pojistky... a to bylo ve Forze? ale v nove uz to nebylo (respkt v novejsi). Coz je dobre blazni a fajnsmekri nikdo jiny.
      • ty debilátore přestaň už reagovat na každou kravinu, o které nic nevíš a jdi dělat něco užitečného.
        • Lool to říká ten co obhajuje nějaké stupdní hry a kružení 12h ve hře...
          • Gambit92
            Když to někoho baví a může si to kdykoliv uložit a pokračovat jindy? Tak jako proč ne?
  • Assetto i Project cars vypadá líp *3*
    • Ristoro
      Srovnávej arkádu se simulátorem no. Ne všechny baví jen nudně jezdit po okruhu.
      • Pokud jsi na okruhu ve hře, kde máš téměř dokonalou fyziku a k ní kvalitní volant, tak se o nějaké nudě ani nedá bavit. Naopak bych řekl, že je to tak tisíckrát větší zábava, než hrát nějakou adrenalinové derby na klávesnici *3*
        • Ristoro
          Volant jsem měl, ale od té doby co mám řidičák, prostě nehledám simulátory na PC. Baví mě více hry, ve kterých můžu dělat to, co ve skutečnosti ne.
        • to je jas, takový závody na 10 kol na jednom okruhu, jsou několikanásobně zábavnější, než ježdění různorodým terénem.. to dá rozum
    • Jablko taky vypadá líp, než brambora, ale ani o jednom z nich to nic neříká.
  • no snad to nedopadne tak, ze po endurance budeme mit 20-30 minutove sprinty ..
    • Pro většinové publikum je cokoliv přes 15 minut těžký endurance.
      • nj ... pochopim v ramci hry dat 30 minut sprint a 60 endurance .. taky si na sprinty z casovych duvodu nastavuji 25minut (+ 2x 25minut practice + 25 kvalifikace) .. ale zavaody ala NFS na 2-3 kola je tak na zahrati pneumatik ...
        • Jednou jsem říkal casual hráči, jak probíhal můj kdysi oblíbený time attack session na Nordschleife v rFactoru. Nejkyselejší ksicht udělal, když jsem mu vysvětlil, že vyjedu z boxů a cca 8 minut trvá jenom to, abych to jednou objel a začal první měřené kolo. On totiž snad nikdy ve hře nejel v kuse déle, než 10 minut. Těžko jsem vysvětloval, že si s každým autem stejně musíš tu trať ošahat, a že musíš zahřát gumy a svoje ruce.
    • *ze z endurance
  • Jack1947
    Formule, trapne na to tu je preci F1... a dal? *4*
    • tak vzhledem k tomu, ze pomalu kterykoliv sim zvlada F1 lepe nez poslednich par dilu F1 serie to zas tak od veci neni ..
    • Trapný jseš ty s tím trolením bez nápadu...nudo.
      • davidBray
        on fakt není troll, on je prostě takovej ....
        • Možná by se měla přehodnotit definice trollů a vytvořit jednotlivé kategorie, které by zmapovaly typologie diskutérů, napříč skupinami. To je námět na docela zajímavou práci.
          • davidBray
            ok, on je prostě jenom hloupej
          • Jack1947
            Dneska? Nudni, bez napadu o nicem ale ma definice je ma prekvapit , pobavit byt prinosem pro komunitu a nebyt hloupy mit smrnc razne... proste necim zaujmout jako ten legendarni trol.diskuzni. Stale verim ze jednou z nasich trollu tady nejaky ten zvejde, mlada krev je potreba a pri trolleni dvojnasob. *4*
          • Jack1947
            To je blbost, trolove jsou trolove a nejake typologie zbytecne... navic kdo by se tim zabyval . Vzdyt tu je myslim dost prace s trolly a je jim odstranovanim z diskuzy tedykdyz pretecou... nebo se preliji.
            • A jaká je tvá definice trolla?
      • Jack1947
        Co, jakym trolenim vzdyt to je pravda ani Forza si nikdy nehrala na neco co meli ostatni hry (GT) GRID mi priipada to stare rceni " tonoucí se stébla chytá".
  • Miserius
    Jestli se nepletu tak uz prvni Grid měl Le Mans ktery slo nastavit fakt na 24 hodin... V Gran Turismo 5 (mozna i 6, tu nemam) hromada endurance zavodu... Takže, ehm...
    • RavenHolm
      Už v GT2 si pamatuji endurance závody třeba o šesti hodinách :)
      • Rád vzpomínám na zážitky z dětství, kdy jsme se s bratrem u GT2 střídali po 2 hodinách u endurance závodů, aby jsme měli 100% :D
        • RavenHolm
          Měl jsem s bráchou přesně stejnej postup :D
          • A nejste vy dva bráchová náhodou?:D
            • RavenHolm
              Ne nejsme, bratr na webu používá jiný nick. Jinak proč by to z nás mělo hned dělat bratry? Myslím, že takhle to tenkrát dělalo spousty sourozenců. Ono přece jenom sedět 10 hodin u jednoho závodu už moc zábava není, takže fakt, že si ten čas můžu rozlámat s bráchou byl tenkrát velmi vítaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit