Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mr.clayman

    Konceptem mi to trochu připomíná starší animák "Mravenčí polepšovna".

  • honcka

    Jinak hra je dostupná i v rámci GamePassu.

    BTW pokouším se stavět domeček a nevím, jak odemnknout střechu, co jsem se díval, tak by se měla vyzkoumat při analýze trojlístků, ale neodemkla se, je to bug, nebo mám pátrat jinde?

    • ravux

      Mluvit u teto hry o tom, co je bug, je trochu osemetne.

    • nightborne

      Nene, střechu dostaneš za analýzu prvního čipu, pokračuj v příběhu =).

  • yenda1

    Dostanete na konci hry zaracha?


    • nightborne

      Mikrospoiler: Ne. Ale konců to má několik.

  • Super hra a v partě masterpiece.

  • Dočetl jsem do poloviny a furt nevím, co je to za hru. Kromě toho, že ve třetině je slovo "survival" je to jen abstrakní okecávání o pocitech. Je tak těžké v úvodu napsat žánr, pohled, velikost světa a základní mechaniky?

    • nightborne

      Hele, konstruktivní kritiku a nápady, jak psát líp, rozhodně vítám, ale nevim, jestli si ji zrovna tady úplně zasloužim - že je to survival, píšu hned v prvním odstavci a předpokládám, že píšu pro herně zkušený publikum, který si pod tim umí představit typ zážitku =).


    • Ano také jsem měl ten problém, čtu čtu, je to super ale o čem to je? 😀 Každopádně co jsem pochopil z toho příběhového traileru, nějak jsi se zmenšil, vyhodilo tě to na druhý konec zahrady a musíš se "vylevelovat" aby jsi se dokázal dostat zpět do pokojíku a tam se opět zvětšit? Asi😯

      • nightborne

        O čem to je: "Coby pubescent velikosti náprstku se buďto o samotě, či až s třemi podobně dimenzovanými kamarády probudíte uprostřed zahrady. Netušíte proč ani jak, ale vemte jed na to, že to nebyla úplná náhoda a na vás bude zjistit, co se vlastně přihodilo."


        Jestli se na konci zase zvětšíš, by byl spoiler jak Brno a do recenze ti to přece nenapíšu, žejo =)).

    • Jevo83

      Tiez mam ten problem... ze ako literarny utvar je to fajn, ale netusim o com vlastne citam. 

  • Koukám, že GOG zase ostrouhal. Škoda steam a jeho DRM nemusím.

  • tomekbobek

    S bráchou paříme a naprosto boží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit