Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CyberAngel

    Grow Home jsem objevil se zpožděním až na PS Plus léta páně 2019 a do hry se zamiloval. Ještě po letech na ni pořád vzpomínám jako takovou zenovou oddechovku.
    Když teď vyšel Jusant a v Deliver Us Mars jsem taky strávil nějakou dobu šplháním po skalách, vzpomněl jsem si na Grow Home a objevil, že existuje pokračování.
    Vzhledem k tomu, že od dohrání prvního dílu tedy uběhlo již skoro 5 let a já ze hry zapomněl spoustu věcí, jsem v hodnocení mnohem mírnější, než byl autor po 1 roce.  Hra je to parádní a já se v ní zase na X hodin rád ztratím.

  • S verdiktem bohužel souhlasím. Hra je to dobrá. Ale spíš až ve slevě nebo v plusku. Koncept bych zachován. Ale již nepěstujete jednu velkou kytku, al tři menší což dost ubírá z toho pocitu že stále postupujete někam výš. A na konci čekáte,že to doženou cestou na měsíc, která je pak tak ošizená, že škoda mluvit :-/ Přitom z ní mohla být právě hlavní a nejzajímavější část hry. nové schopnosti jsou fajn, ale sami o sobě nefungují až tak dobře. Takže chvíli kdy nepěstujete kytku působí nudně a tak nějak zbytečně.
  • vyšel nový wow datadisk a tady není ani bleskovka? zklamals mne homolo *7*
  • BoB.2
    Loni to byli sedmičky letos jsou to šestky.
    • Co? Zmenšujou se ti prsa? *1*
      • Nene, trápí ho zuby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit