Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli bude vypadat PC verze podobne jako PC verze GTA4 tak jim na ferovku vypalim HQ!
  • Coffin.Corner
    Zajímavý kříženec Albatrosa s F-pětkou *4*
    • Už vím, co je to za stroj. Jedná se o BAE Hawk http://cs.wikipedia.org/wiki/BAE_Hawk
  • DCS:World je lepší :P
  • Už by kruci taky mohli potvrdit nějaký termín pro PC a oznámit nějaké spec. edice.
  • Hele tohle je přesně ten případ kdy klávesníci budou plakat. I na tom gamepadu je ta škola těžká a že jsem si v GTAO něco nalítal. Vážně, do budoucna na tohle doporučuju pro PíSí verzi pak kombinaci klavesa+myš postava a střebla a dopravní prostředky nějaký yoypad hlavně teda pro ledadla a heliny.
    Určitě tohle berte jako dobrou radu abyste se pak vyvarovali zbytečného breku, nákupu nové klávesnice, i ale hanění hry a obviňování R* ze špatného portu, tohle se bude blbě převádět. *4*
    • ZIaden vacsi problem som nemal vo Vice City (vrtulnicky na stavenisku rulezz!!!), v San Andreas ani v GTA 4. Takze ak to naschval nesprasia, tak budem zasa v pohode.
      • Shaker
        ve starsich GTAckach na klavesnici v pohode, ale ovladani mysi v GTA4 stalo za vylizp*del. Imho, co se litani s mysi a klavesnici tyka, tak nejlip to ma reseni War Thunder...
    • nemel kraviny. na klavesnici se všechno da. strč si ten trapnej gamepad viš kam
    • O tomhle jsem už přemýšlel. V GTA5 mám nahráno spoustu hodin a až si hru pořídím na PC, tak bych chtěl použít kombinaci klávesnice+myš+gamepad. Snad to půjde a nebude problém. I na řízení vozidel je gamepad s analogovým ovládáním lepší, než digitální vstup.
      • Mato1987
        ja som nemal najmenší problém ovládať lietadlá ani heliny v novom GTA V, hrajem to na pohldonom ps3 ovládači bez väčších problémov. Ale tiež uvažujem, že na pc budem ps3 gamepad používať na ovládanie dopravých prostredkov a keď pôjdem peší tak zase klávesnica a mierenie myš :)
  • Jack1947
    Co offline příběhové DLC, kdy bude alespon nějaké info... Já čekám ale už mně to napínání nebaví. *7*
    • No jediný co zatim víme je to že nám R* řekl že se brzo dočkáme nic víc :) taky na to už čekám.
  • Mart9
    Ale jo, fyziku to má slušnou...
    • Haha :D :D :D :D
  • ringmancz
    hm, tak loupeže čekám až při vydání current gen verze
  • Já jim dám dělat nějaký obsah navíc!

    Sednout a pracovat neustále na PC verzi non-stop. *1*
    • FU PCčkáři!
      • Kdybychom my na PC neustále nekupovali hardware, ty tvoje konzole by nikdo neměl za co ani vyrábět nebo myslíš, že by se vývoj platil z toho, že sis před třiceti lety koupil jedno Nintendo? *6*
      • Což o to, též to mám na xboxu, jenže ta grafika je prostě na něm směšná a tudíž se taky těším na PC verzi.
        Už aby steam určil cenu a přesný datum vydání.
    • koho dnes zaujíma nejaká PC verzia...radšej vydať PS4 verziu so všetkými vylepšeniami...console power forever :D
  • L39?
    • Spíš bych řekl, že je to C-101 Aviojet http://cdn9.staztic.com/app/a/3015/3015780/casa-c101-aviojet-wallpapers-4-1-s-307x512.jpg
    • Mato1987
      hej predlohou boli určite albatrosy :)
    • Možná byla použitá jako předloha, ale je tam dost odlišností
      • dost pravděpodobně i proto, že je v USA oblíbenej.. samozřejmě od toho nečekám přesnost simulátorů
        • To je C-101 Aviojet. L-39 má sání nad křídly, které splývá s horní částí trupu. C-101 má křídla u spodku trupu a křídla jsou upevněna na spodní části sání.
          • Ikdyž, jak se koukám, tak mu ten ocas trochu nesedí. Řekl bych, že grafici si to letadlo přizpůsobili k obrazu svému.
    • Taky bych řekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit