Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    Chudák, ten to prožíval https://www.youtube.com/watch?v=oZaJ8Ee9g6k

    • Derp_1337

      Kde bereš čas se dívat na takové blbosti?? Úplně zbytečné video. Ten promařený čas sledováním podobných blbostí ti už nikdo nevrátí.

  • danny_the_hound

    GTA 5 zadarmo, 10 € zľavový kupón na ľubovoľnú hru, použ´itie Unreal Engine začnú kasírovať až od prvého zarobeného milíona vyššie... z čoho ten Epic žije? To cez neho Tim Sweeney prepiera zisky z ilegálnych kohútich zápasov? 😀

    • Tencent - čínské investice.

      Ale je vidět, že do vlastní infrastruktury moc neinvestují, když jim to shodilo servery.

  • Houdini

    Tak ja aj keď som hral GTA 3, Vice city a San Andreas tak ma IV a V obišli. Nejak ma to už nelákalo napriek pozitívnym recenziám. Už by som sa k tomu asi ani nedostal, ale kedže je to zadarmo prečo nie? Aspoň si doplním hráčske vzdelanie. Dobrý ťah od Epicu.

    • Tak ono se to hodně změnilo. Nechci říkat, jeslti je 4+5 lepší nebo horší, ale je to prostě jiné. Skoro jiný žánr. Zatímco 3+vc+sa byly hlavně arkády na blbnutí, tak 4+5 už šli spíš cestou ala Mafia - prostě příběhově zaměřené.

      • Houdini

        V recenziách som to čítal, ale nevedel som si to predstaviť. Aj keď ma predchádzajúce diely bavili tak som to vždy bral ako arkádu čo omrzí. Ak to naozaj bude také príbehové tak si dám asi aj 4ku. RDR2 ma baví dosť práve kvôli príbehu. 

        • No a IV a V už jsou právě mnohem blíž k tomu RDR nebo Mafii než těm sterým GTAčkům. Už je to o hromadě cutscén a dialogů než řádění s němým hrdinou. RDR2 je zase jen další evoluce té cesty, kterou Rockstar of GTA4 jde.

  • tak ted to muzou prejmenovat na gta online hack city 

  • TheGGG

    on je ještě někdo kdo tu hru nemá???? jinak hra to byla docela dobrá, ale zas tak moc mě to nechytlo, postavy jako obvykle otravné, jak to umí jen R*

  • Phillios191

    GTA V je free a servery Epicu jsou down, how unexpected

    • MrDonut

      jasne, to se dalo cekat. Kdyz je clovek trochu trpelivy, tak se ke stahovani dostane...taky me to nechtelo pustit, ale uz taham :)

      • Odpoledne jsem ani nespustil launcher (což mne opět utvrdilo v tom, že peníze bych v jejich storu nenechal). Teď to chvíli házelo 500, pak se to celé přeplo do ruštiny. Po chvíli klikání (neznaje ruštinu, abzbuku jen částečně přes řečtinu) to mám v knihovně.

        • MrDonut

          takze nakonec stastny pribeh :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit