Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Rocket, co mu to udělali *1*

    Aneb když vás práce nebaví tak moc, že se ani neobtěžujete vygooglit si jak vypadá mýval
  • Jack1947
    Já bycvh řekl že se tam konečně něco událo... ale jinak slabý odvar jiných telltale značek.
    • Kolik je tvoje IQ?
      • 19.47
  • A kdo by to nečekal? Prostě komerční výkal.
  • KrPa
    Kdyby jste recenzovali něco jiného, než tyhle epizodicke sra*ky, ktere maji porad okolo 5. Vcera treba konecne vysel Dungeon Defender 2, tak by me zajimalo, zda bude recenze.
    • Protože stále čekají na klíče zdarma a nikdo jim to nepošle... pak to koupí hrdně za rok v akci a udělají aktuální hodnocení....
    • Mart9
      No tak pro mě je ta tvoje hra srovnatelná s touhle recenzovanou. Taky o ní slyším poprvé.
    • TheGGG
      nebo get even, který taky zrovna vyšel
      • já už při slovech "znovu prožít vzpomínky" rovnou otvírám okno a skáču. nejnudnější herní koncept současnosti. udělat o tom celou hru je masochismus.
        • TheGGG
          nejnudnější koncept je f2p MOBA, to nic nepřekoná
      • Jack1947
        8hodin hraní neblázni, to nebudou krájet tak rychle!
    • jak konečne? vždyt jsem to hrál už asi rok dozadu...
    • bukrr
      Kdybys o Dungeon Defenders nenapsal, tak bych ani nevěděl, že je pokračování. Za to o existenci epizodických Strážců galaxie jsem věděl a zajímá mě, jak to dopadne. Což určitě nejsem jediný a z toho důvodu se to takové hry objevují víc.
      • KrPa
        Objevuji porad a porat to stoji za ho*no. To studio je uz legendarni.
        • Presne, navic to ani nejsou hry. Ale nejakej hybrid. Psat o tom jak o hre, je jak srovnavat roman Vojan a mir a Leporelo. GTFO! To hrajou asi kojenci a retardi
    • XorxoxTalarius
      Nebo napriklad Steel Division: Normandy 44
    • Okamzite ihned necely mesic pote, co ho zrecenzuji na vsech ostatnich hernich webech. Sis tady jeste nezvyk? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit