Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Tak jsem tuhle věc získal zadarmo jako bonus k jednomu bundlu. Bohužel je to jen další odpad. Akce nudná, odpudivých zvuků je naštěstí jen minimum, nastavení grafiky ve hře v podstatě není, našel jsem jen FOV.

    Jako drtivá většina indie multiplayerovek i tahle navíc dojíždí na minimum hráčů; k mání je v současný době cca 5 serverů a pokud na jednom potkáte tři lidi najednou je to velkej úspěch. Úsměvně pak v takový hře působí vychytávky jako podpora klanů nebo streamování na twitch.

    *12*
  • Nejak si nedokazu predstavit hrace, co si tohle zahrajou radsi treba nez shootmanii. Asi jak uz nekdo napsal - proste je to pro decka.
  • lol kam sa hrabe COD :D:D:D
  • Kr.Pa
    ten trailer je nicneříkající
  • Tak to uz je hodne velka uchylarna pro nejaky hipster fanatiky ... todle by se nelibilo snat ani pred dvaceti lety *12*
    • InfidelBro
      Bude se to líbit stejné demografii, která hraje Minecraft - dvanáctiletí.
      • Podle toho, co já vim a co internet opakuje nejvíc, po nejlepší grafice jdou především malé děti, zatímco starší gameři se zaměřují na hratelnost, kterou v poslední době nabízí především indie oblast. Takže tvůj příspěvek je naprosto vedle... nejspíš proto, že také patříš mezi maniaky na grafiku
    • Inquisitor
      Před dvaceti lety vypadali určitě líp než tohle.
  • "Nedávno na tomhle poli zabodovalo Ace of Spades"

    http://www.metacritic.com/game/pc/ace-of-spades

    autor článku se cítí psychicky zdráv?
    • ales.smutny
      Sakra, tak to neprošlo :) Myslel jsem, že vzhledem k tomu oslnivému výsledku bude ta ironie jasná, tak tedy raději přidám uvozovky :)

      Ale jinak ne, pozoruji u sebe znaky těžkého narušení...:)
      • Ne každy Ace of Spades zná a i kdyby tak ne každý zná jake ma ve svete hodnoceni, ja bych radši napsal Nedavno se o to neuspešne pokusila hra Ace of Spades, nebo tak nejak
        • Tak to bys teda napsal pekne suse a nudne.
      • smejki
        uvozovky (dovětky, afektovaná interpunkce) jsou namístě vždy. Pro někoho, kdo nezná celý kontext, by to mohlo být značně zavádějící.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit