Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najmu si Johhnyho Cochrena a zazaluju ty smejdy za podvod, kdo se prida?
    • Je pravda, že lidi dopředu varovali, ať to nekupují, na druhou stranu, když si dám na dveře krámu ceduli "nechoďte dovnitř, zemřete strašnou smrtí" a pak zastřelim každého, kdo mi tam vleze, soud mi asi neuzná obhajobu, že jsem ty lidi varoval a věděli do čeho jdou *7*
  • Menorri
    Proč jen z toho mám radost? *1* *1* *1*
    • Protože jsi negramotná degešská pyča
  • illy
    Nahrál jsem tam přes osmdesát hodin. Prvních pár desítek byl nadšený, prozkoumal mapu, potkal pár lidí......a pak jako kladivo dopadla ta stagnace. Žádná viditelná zlepšení (dokonce dlouhý čas bez zombie?), lidí čím dál míň.....teď tak každé dva měsíce zapnu a po deseti minutách vypnu. Jako včera, takže nashle v březnu DayZ....na deset minut ;-)
    • tak ja mam 1000 hodin a porad me to bavi,screeny z 0.59 https://plus.google.com/u/0/photos/102157755156303759748/albums/6242571555563989585
      • Nemam nahrano tolik, cca 100 hodin. Dost nas to s partou chytlo, hrajem furt.. Screeny pekny. Muzu se zeptat na sestavu a config hry? Pripadne esli mas upravenej config rucne a ne ve hre? Nebo esli je tam nejakej post proces jinym softem? Diky Jarda
  • To tusim neni poprve, ne?
  • legenda rika, ze ty ukradene veci vrati az bude DayZ dokoncen
    • Forever alpha *15*
  • Vysla aj niekedy v minulosti pozitivna sprava spojena s Bohemia InterActive ? :D
  • mrtvá hra
  • to SP asi nikdy nebude co?
    • Shaker
      Podivej se jakej singl s umelou demenci maji OFP az Arma 3. Ta hra ma potencial jen v multaku nebo spis mela.
      • Jo to je pravda. Na umelou inteligenci NPC postav v DayZ bych se rad podival. *1*
        Myslim ze SP by mohl fungovat bez kampane. Budes bojovat o preziti bez hrozby ze te na potkani sunda nakej KOS dement, nebo cheater. To bych tomu mozna dal sanci. V pripade ze by to fungovalo bez glitchu. Coz je pro Bohemku nedosazitelna meta asi. *3*
        • Bojuješ o přežití asi tak prvních 20 min od respawnu. Pak už je to nuda. Jinak sem narazil na dobrej českej PvE server kde bude zítra wipe a pojede se na whitelist. batdayz jetsli máš zájem.
          • No, chtelo by to naky questy, to urcite. A moznost pro modare je vytvaret.
            DayZ jsem odinstaloval, mozna to znova nahodim ze zvedavosti az bude beta. Ale dik za pozvani. *4*
    • Pokud se vubec podari tuto hru dokoncit, pak by ignorace ohlaseneho singlu byla zasadni chyba. Pro prilezitostni hrace je ta hra diky prekomplikovanosti v MP nehratelna, protoze obstat proti KOS fanboyum nelze. Nevim kde se vzal v opustene zaostale Cernarusi ten neuveritelny arzenal zbrani z celeho sveta, je to taky jedna z pricin, ktera casual hrace odrazuje. Ten kdo ma na starosti design hry, tomu se to vymklo z rukou podle mne. Prilis slozite a prilis spatne fungujici. Tipuji ze temer vsichni ze 4 milionu kupujicich nad tim zlomili hul stejne jako ja. Pouze ten singl by me mozna nakopl hru znovu zkusit a pak jestli se v tom zorientuji, vyzkouset i MP. Nemam tolik casu abych absolvoval vsechny navody po internetu ve hre, kde nic poradne nefunguje a nemam ani motivaci v prostredi MP.
      • Je to tak, nikdy sem koupě ňáký hry tak nelitoval (ne že bych si tam s kamarádama neužil pár hodin supr srandy, ale z principu, cpát jim prachy za to hovno, co předvedli a dál předváděj).
    • Jack1947
      Bude, vždyt se nějaká SP kampan chystá ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit