Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoL prej okurkovou sezonu v Azerothu, co ja vim, tak okurkova sezona v Azertohu je od dob zabiti Arthase, co prislo po tom to, byla uz jen jedna nechutna kysela okurka.
  • tonnymontana
    mno ty sperky sice jsme vice nezjistoval ale prijde mi to jako dva kaminky a na nich velice jednoducha kresba kterou zvladne asi vetsina lidi. nevim nevim ale asi by to chtelo neco zajimavejsiho a ne homemade :D jinak souhlas tech obrazku je dost ale cetl jsem tu i silenejsi veci
  • Zase článek o WoW? Poslední dobou mám pocit, že se tu už nic zajímavého nedočtu
    • Blue.Shark
      Že se tu v pravidelném intervalu objevují články z WoWfan sis nevšiml? Je tak těžké neklikat na to a nečíst to, když tě to nezajímá? To jsou problémy...
      • Nech ho, lidi si potrebuji stezovat, cesi obzvlast. Jejich problemy na moji hlavu:-)
    • WoW je méně známá hra s pokročilými moderními herními prvky a next gen grafikou a samozřejmě výborným AI. Je potřeba jednou za čas tuto hru připomenout, aby jí dali hráči šanci. Má se to stejně jako u málo populárního a téměř nevzpomínaného Minecraftu. *3*
    • Jack1947
      Co bys chtel kdyz nejzajimavejsi bylo prave napadeni DDOS utokem, holt byli herni prazdniny takze moc co do zajimavosti toho fakt asi nelze ocekavat. Pristi tyden se to zase rozjede. Tak vydrz ne. *3*
      • Jo no vanocni prazdniny bez vydani her :D Vse az na zacatek noveho roku resp od brezna :P
  • Nemohlo by tam být ještě dvakrát tolik obrázků? A větších, klidně na celou stránku?
    • Mahcake
      Že by QQ?
    • Tak WoW má tak krásnou a pokročilou grafiku, že si prostě zaslouží co nejvíce obrázků na stránku. *3*
      • Jack1947
        To urcite, vice clanku o WoW. Nebo spise vice obrazku.
    • Souhlasím, že článek je to trochu ve stylu leporela, čili obrázek a pod ním dva řádky textu. Nicméně, jako WoW nedotčenému je mi to docela šumák. *6*
    • MickeyMutant
      Souhlasím, text jsem prolít jen letmo, ale ten zelenej pupík mi utkvěl v paměti. Příště už jen obrázky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit