Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redakce Games to jako myslíte vážně?
    Chápu, že hra se povedla, ale to je asi tka 20tý článek...
    Co třeba udělat dojmy ze hry Paragon? Hraju free weekends a ta hra je skvělá...ale hráči o ni pomalu neví, protože se zde mluví jen o Overwatchy....což mi přijde škoda.
    • Jeste Paladins: http://www.paladins.com/

      Beta keys: PALB2B06DBC760512 and PALBAB4F76A960512

      aspon jeden by mel fungovat
    • O Overwatchy? Hele nic proti, ale tohle je jejich server. Jejich. Ať sí píšou o čem chtějí. O Overwatchi se píše, že je to očividně hra se skvělým potenciálem a dobře vyladěná po všech stránkách. Až si koupím lepší PC a přestěhuju se, tohle bude jedna z her
      • Že je to jejich server je sice pravda, ale argument to není. Bez čtenářů nebudou mít hrachy a tak má každej právo se vyjádřit. Jak se říká "Všeho moc škodí".
        U mě například ta masírka přetížila buňky který byly pro si to koupit a shořely jak kacíř a už to nechci.
    • pravda je že o paragonu slyším poprvé ale není to jen early acces?
      • Bobem máš pravdu, je, ale vychází 7.7.2016, mimoto z Ovewatche jsme měli jak alphu, tka betu, vše gamsplay...Rozhodně neříám, že to není moc dobrá hra...Jen i mezi eSports vypadá Paragon nadějně a vypadá to na "světlou" budoucnost, proto se mi nelíbí, že nedostane ani kousek prostoru a dostaneme tu další ze řady článků o Overwatchy...Což "trapný" kvíz rozhodně je článek o ničem.
    • Tak jasne ze se pise o znamem Overwatchi, misto aby se dal prostor nezaujate vsem *15* proč se nad tím pozastavovat vzhledem ke kvalitě místních pisálků
  • Některé odpovědi jsou tak hloupé až to bolí a i člověk co o tom prd ví na ně odpoví správně.
  • 18 odpovědí správně, a to jsem viděl jeden trailer a asi minutu gameplaye *15* dost napovídají ty obrázky k otázkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit