Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No už se těším na prví trailery ( krom toho co byl na ohlášení) a pak na samotnou hru. Už aby to tu bylo .
  • a 720p 30fps to jisti uzasna strilecka
    • BookerDeWitt
      Sony poizitivní, že? *7* Bylo potvrzeno, že hra poběží v 60fps a rozlišení není rozhodně žádným faktorem, určující vizuální kvalitu hry. Wolfenstein 3D si taky můžeš pustit v 1080p, ale ve finále to bude pořád (dnes již) ten ošklivý Wolfenstein s retro grafikou. Mezi Full HD a HD už není takový rozdíl, jako kdysi mezi HD a standardním PAL. Je to jen nafouknutá bublina pro hnidopichy, kteří stejně rozdíl na první pohled nepoznají. Krom toho, 343 Industries jsou mistři svého oboru a je velice pravděpodobné, že Halo 5 pojede v požadovaném rozlišení.
      • Jack1947
        Jenom trotlik co konzoli videl leda tak u kamarada a jen jestli. Zavidi az ho z toho boli ... *15*

        Netreba mu vysvetlovat to nikdy nepochopi.
  • MrSanta
    Halo, moje nejoblíbenější herní série, kterou jsem nikdy nehrál *1*. Kéž by na E3 ohlásili PC verzi prvních tří dílů.
    • Hmm koho zajímá nějaká pc verze ty jojo..
      • Minimalne stejnej pocet lidi jako Xbone verzi *1*
  • Jack1947
    Da se rict ze se tesim *5*
  • Who cares?
    • Ti kdo mají rádi kvalitní FPS, kterých je na PC minimum!!!!!!!!!
      • Jo, to bych ti sežral před tím než vyšlo Halo 4. Po něm je Halo jen další z řady...
        • wizaard
          Je zajímavé, že často slyším, jak se Halo 4 nepovedla, ale pro mě je to úplně naopak! :-) Halo 4 je pro mě zatím nejlepší díl, samozřejmě s jedničkou hned na druhém místě. Trojka na třetím a dvojka na čtvrtém (hlavně kvůli prapodivně useknutému konci). Multiplayer jsem hrál jen na 3 a 4, no a 4 mě bavil víc. Reach i ODST byly fajn, ale úplně je nepočítám.
        • Takže tu máme tří skvělé díly, které jsou absolutně top a čtverka, které už trochu došel dech, ale přece nebudeme soudit celou sérii kvůli jednomu dílu, který navíc není ani tak špatný.
          • Čas plyne dopředu, ne dozadu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit