Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Halo je pro me srdcovka. At si rika kdo chce co chce, tak serie Halo ma neco do sebe. Neni to nejlepsi fps pod sluncem, ale sve kvality ma. A to rikam jako clovek, kterej pokud ma moznost vyberu, tak vzdy sahne po pc verzi her a na konzole bych se ani nepodival, nebyt nekterych exkluzivek.
    Kazdemu ta hra samozrejme nesedne, ale vsadim svou levou ponozku, ze minimalne pulka kritiku na to nadava jen proto, ze si to nemuzou zahrat na pc, tak si to musi predevsim pred sebou obhajit, ze o tu hru nestoji.
    Uz se na remaster verzi tesim. *3*
    • No tak s tím důvodem nadávání se počítá. Vždyť myslím v psychologii je nějakej termín pro obranný mechanismus, kdy snižuješ důležitost určitý věci. A klidně bych řekl, že to je i víc jak polovina.
      Já jsem hrál akorát první dva díly a proto se těším i na tuto kolekci (teda po koupi XO), kde ale není ODST a Reach, což mě trochu štve a chtěl bych to mít prostě komplet.
  • Tak nějak nevidím zatím rozdíl - hrál jsem Halo 3 a 4. A upřímně, co chtěj u 4ky vylepšovat. Ta hra je, minimálně graficky, dokonalá. Kvalitativně nejlepší grafika na 360ce.
  • Kedaro
    Tohle je jedna z mála konzolových her, kterou bych rád viděl na PC
    • Já teda ne...
    • No, buď si koupíš XO anebo si počkáš na nějaký emulátor (tipuju tak za 10-15 let), protože na PC to MS nepustí, jelikož z toho mít nebudou prakticky nic a hlavně teď potřebují prodávat XO.
  • blbounka kozolofka zustane blbounkou konzolofkou, a je jedno jeslti nalejou sto mega do marketingu
  • CGI maj docela hezký
  • MrSanta
    Už se mnoho těším. Akorát je na pytel, že 15, 16 a 17 listopad budu každej den v rachotě. Takže na Halo zbyde čas jenom na pár hodin po večeři. Chjo *9*
    PS: Tenhle TV spot na Halo MCC má taky něco do sebe: https://www.youtube.com/watch?v=kKb8U8R4A7M
  • Halo serii mam moc rad. Pro mě nejlepší fps a srdcovka. Tohle vypadá skvěle *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit