Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • todle už je fakt ubohý. DLC přestanou snášet zlatý vejce tak musej rychle najít jinou kravinu za 20 éček jako by nestačilo že hra mě postupně stála kolem 70 a ještě nemožnost importu postavy *11*
  • ondra.svoboda.79
    Jo a musim dodat že pokud mátě už všechna dlc tak samotný dx11 update stojí 20€ dx9 15€ tušim.
  • Kinet1c
    Skusam hrat teraz, priznam sa som si to stiahol, ci ma zmysel investovat a no uprimne, mne to pripada, ze napr. udery su o sekundu ci 2 pomalsie ako ked kliknem, tak isto pohyb akoby lagoval a to my ide konstantne 60fps, ziadne seky ci nieco. A tak by som sa spytal, nejakych ludi co tu hru miluju a hraju mozno aj teraz, je to robene schvalne ?, Alebo je to kus taky zastaraly system suboja, alebo neviem, lebo uprimne my pripada, ze keby chlapik sekol, vtedy ked chcem, tak suboje by boli asi o polovicu lahsie ako tomu je takto. Pri takomto tempe musim brat v uvahu, ze chlapik udrie iba 2 sekundy po tom co som stlacil klavesu na uder. Co je velmi prinajmensom zvlastne. Neberte ma nejak v zlom, ze chcem spinit hru ci tak, lebo aj napriek takymto nedostatkom to vyzera dobre a mozno si hru kupim, pretoze ma celkom bavy, ale no uprimne to dost vadi. Dalsi zavazny problem s hrou su save ako viem, ze to ma akosi pridat mozno na atmo a urcitostou to ma stazit hru, lebo inak by to bolo kus lahsie, ale nemyslim si ze nejaka seria checkpointov, na nejakych miestach by nejak skodila hre, pretoze tie suboje by boli rovnako narocne, teda tie ktore. Ale tie checkpointy to su len moj problem, na ten si treba zvyknut. DX9 a DX11 je si myslim, kus jedno, vela rozdielu do hratelnosti neuroby suboje budu rovnako narocne ako doteraz, kus lepsia grafika neuskodi, ale ani nejak nenadchne, teda mna ani velmi nie. Mam na to PC len tak pre istotu, aby si niekto nemyslel, ze to pisem lebo mam slabe pc co my to neutiahne. Uprimne vela ludi si myslim, uz take poziadavky splne, nie su to nejak strasidelne a velakrat su aj tak prehnane.
  • I když bych to rozjel na max, tak jenom kvůli DX to fakt nehodlám kupovat znova, lituju lidi se slabšíma mašinama, co o DX11 verzi uvažují, doporučené nároky jsou jak fck optimalization já i7 nekupoval jenom kvůli hrám a pokud hra chce i7, tak je něco špatně
  • udelal jsem dobře ze jsem si to ještě nekoupil? A koupim az ted? *1*

    Jinak samozrejme souhlasim s tim ze vlastnici puvodni verze by krome velkych DLC měli dostat vse zdarma. Myslim ze na stemu by nebyl problém aby jim stara verze zmizela a měli tam jen tu novou, aby to jakoby nemeli 2x..proste bud tu starou nebo tu novou.
  • a porad se to neblizi tomu co prezentovali na vystavach, no aspon ten lighting engine zas zapnuli. ale chtit za tohle penize po lidech co uz si tu hru koupili je humus hodny ceny ea
  • No jasný když se to oznámilo říkali pro majitele zdarma a teď chtěj prachy ať jdou někam.Celkem už jsem dal za to 1300 a oni chtěj dalších 20-30 dolaru. A to ještě k tomu že to člověk koupí a pak mu to nepůjde. Prostě kokotina na n-tou. Tohle bych čekal od EA a ne od From. Ti co nemají to je jasný a těm co mají tak bych to nepodporoval pak s tím budou chodit všichni. Datáče stojí 500 beru nový obsah, ale platit za něco co mělo být od začátku. A rozhodně s tím neměli tolik práce jak s datáči a chtěj za to podobně možná víc. Asi už je u nich apríl. *16* *16* *16*
    • popravdě ne. Ty to máš popletené. Od začátku bylo uvedeno, že DX11 bude placená a obsah jako nove NPC apod bude zadarmo.. Ale ta cena je vysoká, měli to dát ten upgrade tak za 5-10 dolarů, když ne teda zdarma...
  • na co se tady vlastně zase frfňá? Dá se říct, že je taková GOTY edice, která kromě obvyklých DLC obsahuje vylepšené AI, vylepšený mp zážitek, úplně nové zvuky, mírně zlepšenou grafiku. Podle mě to není špatná nabídka, hlavně pro ty co to nehráli, tak mají možnost získat kompletní verzi. Starší majitelé to asi budou ignorovat, ale itak nevidím jediný důvod tady zase na něco nadávat. Proč jste tady pořád tak moc napruzení, to je spíše otázka na zamyšlenou...
    • Možná kdyby sis přečetl ty příspěvky níže, poznal by si, proč se tu zase "frfňá". *3*
  • AMD FX 8150 3.6GHz nebo lepší

    API DX11 pouziva 1, max 2 vlakna, teda ta konfiguracia 8jadroveho FX je zase japonska kakanica
    kludne mohli dat FX4300
  • Už vidím ty nadržené fanoušky jak na screenshotech DX9 a DX11 verze hledají půl hodiny nějaký zásadní rozdíl, třímajíce v levé ruce gamepad a v pravé ruce ztopořený úd.
    • nesmíš podle sebe soudit ostatní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit