Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježíšku,prosim tě o novou grafiku a procesor *1*
  • Stejne se prvni verze nebude dat hrat :)) Musi se tomu nechat cas nez se tak komplexni hra vyladi. Vzdy sturmy se ladi uz 8-10 let. Na druhou stranu musim uznat ze k verzi 4.10 je vycet nedostatku pomerne kratky. Lze bez nadsazky tvrdit, ze sturmy 4.10 jsou nejvernejsi simulaci letadel obecne. Letove schopnosti letadel/sila zbrani ve sturmech odpovida docela dost realite.
  • sa na to neskutocne tesim. ale to ubehlo a ten starucky pocitac na ktorom som mastil tie letecke suboje uz boh vie kde je :).
  • ... len pre info , neviem o tom ze by bola 6870 vykonnejsia ako 5870 ale ako chcete :) ide o vyplnenie medzery medzi 5850 a 5870 :)
    • kedze vysla 560GTX nejaku 6870 nema absolutne zmysel kupovat.
  • na to se da rict jen "DO WANT!"
  • Proč se sakra pořád zvyšují hw nároky her?To už je vážně neúnosné! *10* *10*
    • Odporúčam ti pozrieť si toto video. Je to moc moc zaujímavé a trochu sa ti rozsvieti *3*

      http://video.google.com/videoplay?docid=8527248226048886347#
    • A to já jsem spokojenej, protože už jsem skoro tři roky nemusel upgradovat.
    • cože??
      • co cože?
        • no proc asi...aby mohli pouzit lepsi technologie...zkus si na Pentium 1 rozjet Windows 7...to je stejny i u her...cim lepsi hry s grafikou fyzikou apod tak tim lepsi HW musis mit...jednoducha rovnice ;-)
          • Jenže mě o grafiku nejde,stačí mi taková,jaká už je,např.Mass effect 2,Assassins creed 2,originální je také grafika ve Fallout New Vegas nebo třeba Gears of War.
            Proč nedělají většinu her na Unreal Engine 3,aspoň pár let,pouze s malými vylepšeními enginu,které nezvětšují hw náročnost?
            Jinak já si víc užiju hraní Burnoutu 3 na svém starém PS3 než hraní technicky vymakaného Crysis.
            Je sice pravda,že grafika v Mafii 2 nebo COD:BO je úžasná,ale výrobci by se radši měli zaměřit na většinu,která nemá drahé compy(já tyto dvě hry musím hrát u kamaráda)
            • Já bych se rád eště dožil doby kdy budou hry fotorealistický :-D Jestli nemáš prachy na compa tak si kup *11* konzoli*11* a máš vystaráno na plno let *8*
            • ser na to, jdi radši na pivo..
          • ale jo jiste, si myslis ze to tak fakt je ? Je to hlavne proto aby nekto jako ty si bezel do obchodu koupit novucickou grfarnu nebo procesor.
  • toto je only pc titul... doufam ze vyuzijou prave hw pc...
    a pokud je to PC only, nevidim duvod proc by se meli zabyvat konzolema... (resp. pokud to neni nejakej upravenejch engine z wings of prey *11* )
    • S těma konzolema to bylo myšleno všeobecně. Sice brzděj pokrok, ale zase nemusíš každou chvíli měnit grafárnu. Teď ti stačí pokaždý, když vyjde nová generace krabiček koupit si nějakou výkonnou a je nadloouho vystaráno *3*
      • jo jo s tim souhlasim :)
        dycky vyjdou ... a pak je par let pokoj, presne jak rikas..
        kazdopadne ja ilka co jsou ted (1946) hraju a docela zeru i tu dobu :)
        takze doufam ze toto bude poradny simulator a zadny radoby :) ...
        btw koukam ze shoda nicku :D
  • Myslim, že to rozjede i Ati 19xx a vejš. Já mam už dva roky 4870 1Gb a díky konzolím mi jede zatim všechno na full *4* Pokud to opravdu bude simulátor, tak výkonnej procák bude nutností
  • Myslim, že to rozjede i Ati 19xx a vejš. Já mam už dva roky 4870 1Gb a díky konzolím mi jede zatim všechno na full *4*
    • Prosim admina VYMAZAT!!!
  • zajímalo by mě jestli bude shop na games prodávat hru Cities in Motion :D
    • sleepless
      Brzy vyjdou alespon prvni dojmy :)
      • To jsem rád, že aspoň jeden český herní web píše o více hrách než jen o CoD, BF, MoH, HomeFront, Deus-Ex atd. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit