Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divné...mám nejnovějšo ovladače,8 gb ram,i5,geforce750m,direcx 11,spostu místa na disku. Ale POŘAD SE MI TO JEDE KOLEM 15FPS I NA MINIMALNI DETAILI PLS S.O.S *13* *13*
  • Jen malý dotaz, proč minimální požadavky chce na disku 30GB a s doporučenými chce 47GB na disku?
  • kazdy fakt ne ^^
  • Kravicka
    np v pohode na 4k
  • stoupeek
    Mám tady na všechny dotaz. Je to trochu OT, ale zároveň se to týká MP hraní. Můžete mi prosím poradit nějaký prográmek na komunikaci? Kromě TS nebo Skype. Něco jednoduchýho, nemusí to mít tisíc fíčur okolo. Jde mi hlavně o hraní s kámošema, používáme skype a to často blbne.

    A kdyby měl někdo typ na dobrej stolní mikrofon, budu vděčnej za rady.

    Díky.
    • Jack1947
      Raid call (Curse to je asi spíš na SMITE jejich fůra) jinak proč chceš stolní mikrofon já mám starej a ten je v pohodě i když ho moc nepoužívám... Není lepší nějaké ty lepší sluchátka +mikrák. Těch programů je asi fakt hodně...
      • stoupeek
        Díky za odpověď.

        U takovýho domácího paření mívám puštěnou telku, takže sluchátka nepoužívám. Mám takovej mic na ucho, ale ten přenos je na prd. Kámoš nerad sluchátka obecně, takže by taky radši stolní mic. Ale jestli máte dobrý zkušenosti, tak klidně zauvažuju i o sluchátkách s mic.
        • Jack1947
          Np já mám takovej ten šedej klasickej ale je asi parádní zvuk má super...
  • No náročné to je podle mně dost.. mám dvoujádro Intel a 4 GB RAM a jak vidím na tomto si už nezahraju.
  • Jack1947
    Co ovládání to taky pojede kaýdému... no nevím ale mám zato že ta beta nebyla úplně nej. *7*
  • Já si třeba nezahraju, protože o to nestojím. *2*
  • A stejně je ta 960 nebo Fury X srandovní :D
  • Pethulla
    No tak každý zas ne. Jak se na ty požadavky koukám, tak jsem s upgradem nějaký ten rok zaspal, když už nesplňuju ani minimum.
    • Muzes si koupit konzoli a uzivat si next-gen hry ve Full HD a vysokym FPS s genialnim ovladanim a.... sorry, uz dal nemuzu, padam smichy ze zidle. =D

      https://www.youtube.com/watch?v=EC0eoooT5yI =D
    • Mart9
      Ty si nezapsal. Blbost je v tom nadpisu, já se svým 5,5 roku starým kompem stále rozbíhám aktuální hry, které chci hrát, ale tohle bych podle těch minimálních asi nedal. Jsou to přemrštěné nároky, blbost,že by si měl zahrát v podstatě každý.
      • Vzhledem k tomu, ze si tu minimalni sestavu koupis tak za 3000 na aukru, tak ano, zahraje si vpodstate kazdy.
        • Mart9
          Dej odkaz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit