Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Qub4_honor
    řekl bych, že je to super hra... velmi také potěší rpg prvky v rámci vylepšování robotů. Co je ale velký opruz je prozatimní nedostatek hráčů... čekání na zápas 5 minut není vyjímka a kolikrát to ani žádný server nenajde :(
    • tak s tim jsem se nepotkal, server mi to najde okamzite, nemas nahodou nastaveny napevno region ?
  • Zdá se mi, že autoři tu hru zbytečně omezují enginem, který neumožňuje zničitelné prostředí.
    • narozdil treba od MWO prostredi castecne znicitelne je, auta na ulicich, mensi objekty atd
  • Kolik to stahuje giga ?
  • No tak MWO jsem vyzkoušet opravdu chtěl, ale ani na jeden ze tří e-mailů mi nepřišel potvrzovací link na oživení acc. Tak mi asi nezbyde nic jiného, než zkusit Hawken.
    • To bude asi tim, že si "Tajnej". Fakt nevim čim by to mohlo být. Zkoušel si to v jednu chvíly? Třeba mohli mít nějakej výpadek. Zkoušel sis nechat aktivační email poslat znovu?
      • Zkoušel jsem tři různé maily v rozmezí asi dvou týdnů. Aktivační maily si můžu nechat poslat třeba milionkrát, nikdy nedojde.
      • též mi to nejde, tak jsem se na ně vys.al
    • zarid si mail na gmailu jako vsichni normalni lide
      • Bohužel tě zklamu, i na googlu vlastním mail, tudíž jsem asi normální.
        • Ty mas mail na Googlu? No ty snad nejsi normalni :D
  • Zkoušel jsem už uzavřenou, ale nakonec jsem přešel k MWO. Neměl jsem z toho pocit, že sedím v obrovský bestii, ale spíš takovým exosceletonu. Mapy mi přišli takový...mapový:)..prostě absolutně jsem nepobral proč by jinak to prostředí vzniklo mimo důvodu multiplayer vraždění robotů. Abych jen nekritizoval, tak to vraždění je vcelku svižný a zábavný...aspon nějakej čas.
    • Presne tak na me HAWKEN pusobi. Jako FPS. Ac ma uzasne, graficky promakane prostredi, neni to simulator bojovych robotu a to je obrovska skoda. To clovek muze rovnou hrat jakoukoliv FPS a bude to jedno.
    • MWO je super. Ten feeling toho, že člověk ovládá 70 tunový monstrum je ještě věrohodnější než u starých MW. Mám koupenej BF3 a GW2, ale stejně hraju jenom MWO, který je zdarma, v betě a plný bugů. *15*
      • Pro tebe plati so samy! :D
    • Nechces si nekdy MWO zahrat se mnou? Porad hledam nekoho abych tam nebehal jen tak sam. Kdyby se ti zachtelo tak muj nick tam je DrastaCZ.
      • Drasťo mazej na www.mwo.cz a podívej se do fóra. Moc se nás neschází, ale tým o 4 většinou dáme.
        • Dik za tip sefe!
      • Ted mám narvanej tejden, ale příští nějak večer bysme mohli zkusit. Nick: uzivatel .:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit