Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.marketglory.com/strategygame/Dison

    A game where the virtual currency can be converted in REAL MONEY!
    Join Dison's empire
  • Ten obrázek bych vyměnil za jakoukoli jinou browser hru.Je totiž ze hry Battlestar Galactica.Hra na nic,seriál ještě horší.
    Škoda že neudělají nějakou kvalitní neplacenou browser hru na téma Stargate nebo Star trek(vím že je online ale placená),popřípadě Farscape,kterou by však hrálo takové množství hráčů,že by se vešly do jedné velké české vesnice nebo malého města.
    Bohužel žádnou takovou hru nevyvinou-společnost,dělající Stargate hru,zkrachovala,Star trek už je MMO a Farscape,jak jsem říkal,téměř nikdo nehrál takže ta hra by se neuživila.Škodaa
    • WTF? *8* Tak to jsi ten serial asi nevidel nebo jsi se dival v polospanku jako na jakejkoliv dil Star Treku. Nerikam ze star trek je spatnej take jsem se dival ale promin Battlestar Galactica je o dve tridy lepsi... Jen ma ten problem ze podruhe uz to neni ono a musis se divat dil po dilu coz je u star treku jedno *1*
      • Bacha SPOILERY
        Nejvíc mi vadilo jak se lidi chovaj.Jsou bezcitní,a občas se chovají jako zvěř.Např.když prezidentka Roslinová(v 1.řadě asi 7.díl) vyhodila do vesmíru toho cylona-ovšem po dohodě že ho nechá.
        Pak takové věci jako např.když 1.důstojník mlátil toho inženýra ve vězení kvůli podezření,že je cylon(ovšem není).Nebo když opět 1.důstojník dal facku tý holce,která je cylonka.A když už vyhlásil stanné právo,tak to byla pro mě poslední kapka a přestal jsem se dívat.
        Nechtěl bych,aby lidstvo skončilo takhle.
        • To bylo na celem serialu to krasne pozorovat jak se ti lidi zrazuji. Promena charakteru a ty podlosti to bylo presne to proc jsem ten serial miloval a snad vsichni mi kamosi co trochu fandi sci-fi. To treba ve star treku moc neni... ale tam to ma sve opodstatneni.
          Nejlepsi byl Gaius Baltar pri jeho scenach jsem se neubranil smichu *1* To byl nejvetsi zm*d ale zaroven nejlepsi postava pro svuj pokriveny charakter *1*
          • Já jsem sice velký fanoušek sci-fi,ale tohle se mi vážně nelíbilo.Nejlepší je stejně Farscape(i když ho u nás skoro nikdo nezná)-skvělé charaktery postav,děj,herci(Ben Browder a Claudia Black,možná znáte z 9.a 10.série Starfate)-
        • lidstvo je na tom jeste hur nez v tom serialu ty naivko. myslis ze soucasne valky se vedou v rukavickach ? ze neexistuje tyrani nepratel, civilistu a to vcetne deti ? kde zijes prosim te ? :)
  • blbost..
  • a já bych k tomu dodal, že mě prohlášení nějakýho trotla z digitální čokolády absolutně nezajímá...dokonce už začínám být alergickej i na ty neustálý nátlakový kecy Turků z Cryteku, kterak se snaží popohnat neustálým ohlašováním pomalosti současných konzolí nebo jednou nového Xboxu, jednou nového PS do roka a do dne Sony a MS, aby s novýma konzolema opravdu přišli

    ať si svoje prohlížečový trotloviny strčí někam, všecko se to akorát idiotsky ovládá a místo, aby to potřeboval solidní grafickou kartu, tak to potřebuje hromady RAM a nadupaný CPU
  • Tak jsou hry a hry pro prohlizec ze ano. Je treba v tom mit jasno a neplest lidem hlavu :)
  • zx_spektrum
    Každá skupina lidí si najde svoje a kde je poptávka, tam je i nabídka. Já bych jen byl rád, kdyby se takzvané "hry" pořád nepletly mezi hry, protože to akorát irituje část hráčů... To bychom pak taky tady na games.cz mohli mít recenze na facebookové "hry" atp., že? *11*
  • istým spôsobom má pravdu. Pre slaboduchých chudákov (a tých je väčšina) budú stačiť hry v prehliadači, ako sú aj dnes už dostupné napr. na knihe xichtov. A ja by som dúfal, že pre tých ostatných, intelektuálnejšie založených, by sa mohli vrátiť hry, ktoré by neboli iba mlátičky, ale ponúkali by aj hlbší príbeh .
    • Boha ty si vážny intelektuál. Každý kto hrá, hrá čo ho baví, tak nechápem, čo mrdáš do ľudí kvôli ich preferenciám, do ktorých ťa je veľký k...t.
  • Ma 100% pravdu ... navíc nemyslel pouze PC hry.. řekl bych, že jste příliš úzkoprsý.
  • Bóže, to je trouba :-D
  • tak toto je tazka naivita :) mozno prenho, vsimol som si ze oldschool herni vyvojari inklinuju k browserovym hram (vid ken demarest, tom hall, romero...) ale budoucnost PC hrani to urcite ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit