Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • některý mrtvoly by se prostě měli nechat spát
  • victor
    Možná to všechno vypadalo o trochu líp , ale hratelnost s původní AI , zvlášť po tom videu co pustili ven byla dnes už na pováženou .
    • Consolero
      Je to parádní hra, hrával jsem ji a úplně něco jiného oproti dnešním hrám. Ale je fakt, že předělávka vypadala tak na Smarthphone, ovládání, AI... Bohužel.
  • Důvod byla naprosto tragicky vedená kampaň. Málo komunikace a málo hotových věci na ukázku. A když už přišlo video, tak kvalita byla otřesná. Stejně tak vlastní prezentace (unuděný hlas se špatnou angličtinou). Ti si mohli o 600k nechat jen zdát. Já jsem přispěl a zhruba v polovině kampaně jsem pledge vzal zpět, naprosto mě odradili.
  • samuel.polak
    velka skoda
  • x_ander
    Je to škoda, fandil jsem jim.

    Já bych jako zásadní problém viděl tu požadovanou částku. 600k je na remake dost velká mrda, zvlášť když si člověk uvědomí, že takové remaky jsou schopni někteří nadšenci udělat i zadarmo (viz. Black Mesa, Skywind ... ).

    Ale přeju jim, ať se oklepou a pokračují. Troufám si říct, že kdyby přišli třeba za rok na KS znova s lepší kampaní a částkou třeba 300k, tak nebudou mít problém.
  • Cocra
    Snad KS pomůže s HD reinkarnací i dalších herních klenotů. Osobně bych juchal radostí z her jako Trespasser, Fallout 1,2, Blood 2, Gothic 1,2 atd. Určitě bych si vzpomněl na mnohem víc. Tak možná někdy *14* ...
    • Janun
      Remake Falloutu? Ten to nepotřebuje. Bohatě stačí kompatibilní gog verze.
  • 600k chtej k tomu, aby to melo na krabici pripsano "HD"? Jen prizivnici na starych peckach, ale udelat slusnou hru bez matlani po display a bez podpory gamepadu to ne
  • GlaDOS
    Když už dělají remake jednou vydané a povedené hry, měli alespoň něco pořádného ukázat. Ne celou hru. Třeba jen jednu vyšperkovanou lokaci. Klidně ten krátký tutorial ze začátku. To gameplay video přišlo pozdě a navíc vypadalo tragicky.
  • C-BEAM
    ako fanúšika ma to mrzí a netuším čo presne stálo za neúspechom. Možno to, že sa naivne spoliehali na meno hry a pritom zanedbali propagovať hru na sociálnych sieťach a herných časopisoch. A možno si fanúšikovia myslia, že HD remake je u tejto hry zbytočný, že je hra dobrá taká aká je a radšej by chceli pokračovanie ... lenže tento HD remake mal práve iniciovať aj pokračovanie, takže fakt neviem :(
  • vonTossis
    Originál jsem hrál a byl to velmi nevšední zážitek s výbornou atmosférou. Je škoda, že to nevyšlo. Já nepřispěl, i když jsem o tom věděl, právě z důvodu určité neatraktivity celé kampaně. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit