Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rocky235

    Že Helldivers nebude PVP tak to mě vubec ale vubec nevadí preferuji spíše kooperativní styl.

  • Uz od Magicky je friendly fire zábavnou a nedílnou složkou a rozhodně to přidává plusové body k celkové parodické atmosféře. Kdyby tu FF nebyl, odpadla by spousta vtipných situaci. :) A co se týče PVP, tak se v tomto režimu Demokracie špatně šíří. 😃 

  • Mně naopak v helldivers vždy přebýval friendly fire. Není nad to se s partou někdy sejít a odolávat hordám brouků bez strachu, že na někoho hodím granát. Škoda, že FF nešlo/nejde vypnout alespoň v privátních lobby. Pro moje kámoše to bohužel byla stopka.

    • Ale o tom friendly fire ve hrach je, aby jsi měl strach zranit svého kamaráda. Neni tam, aby te to frustrovalo. 

      • Jo tak mě je jasný, že to tam proto je. Ale naší partě to nesedlo. Nakonec jsem to hrál vždy jen s neznámými lidmi a to je škoda.

      • Derp_1337

        Mě se líbil systém friendly fire ve Vermintide (2). 

        Jak začínáš jako nováček, tak je to vypnuté, ale jak se postupně propracováváš do vyšších obtížností, tak se FF zapne a hraje čím dál tím větší roli. 

        Někde na střední obtížnost je to jen taková malá téměř bezvýznamná rána od spoluhráčů, ale na nejvyšší obtížnost tě dokážou spojenci snadno omylem zabít.

  • Jako s těma stratagemama by to byla slušná sranda hrát versus. Klidně bez ručních zbraní 🤣

  • Jarisko84

    Tarkov nie je na konzoly..

    • Ale Call of Duty ano. 

      • Jarisko84

        Tak  to sa neda porovnavat. 

  • uher

    Já to teda ještě nehrál, ale z toho jak je hra prezentována mi PvP nezapadá do celkového konceptu.

    • twicer

      Však Vermintide 2 taky chystá PvPvE, základní koncept těch her je podobný.

      Takže určitě to jde, ale je dobré, že se pozastavili nad tím, zda je to v takovém konceptu vůbec potřeba.

      • Derp_1337

        Vermintide 2 má ještě nějaké plánované updaty??

        No já ještě pořád čekám na 4. povolání pro Siennu, tak snad něco vyjde.

        • twicer

          Jojo překvapivě na tom stále dělají a ne zrovna v malém měřítku. Necromancer pro Siennu je ve hře už od podzimu. ;)

          • Derp_1337

            Oh, díky za info. Už jsem se k tomu pár měsíců s kámoši nedostal, takže nevím. Asi bude na čase, aby jsme domluvili nějakou herní jízdu. 😀

    • Hidden

      Presne tak, myslim, ze i Pilestedt nekde s tim vyjadrenim rekl neco ve smyslu, ze proste chteji, aby hraci bojovali spolecne proti broukum/robotum, ne proti sobe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit