Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm jsem zvedav jestli pekelníkum pobyt v korei prospel doufam ze jo a ze se k nam vrati v plné polní... jen aby z toho nebylo neco jako NosTale...jinak celkem zajimavej projek je Crimecraft *3*
  • Spades
    Ta hra se propadla kvuli tomu, ze mela strasne identicke prostredi, coz v radoby diablovce je neslychana vec...

    Doufam ze tam hodi nakej generator prostredi
    • Vsetky levely v Hellgate boli uz od vydania generovane generatorom prostredi :). Hellgate ani nie ze prepadol, ale skor Flagship Studios mali financne problemy vo firme napriek tomu ze mali viac ako 1 milion hracov ktori za Hellgate platili (tych co si to kupili a hrali online ale mesacne poplatky neplatili mohlo byt este viac, takze par melonov sa predalo no mali asi prehnane vysoke ocakavania).

      Hru dostali do ruk Namco Bandai a Hanbisoft a z nejakeho dovodu zatvorili servery a nechali hru bezat len v Azii. Myslim ze to bol hlupy krok, hracov mal Hellgate urcite v US a EU dost, a keby aj nie tak zatvaranie nie je riesenie ale utek. Riesenie je napriklad free 2 play model na ktory mali prejst asi hned.
  • konecne, chce to poriadne doladit a bude to pecka. Dufam, ze ta hra sa nejako vyvinula za ten cas v Korei.
  • Jo já jí v té době kdy vyšel taky koupil XD
  • Parada ! Na toto cakam uz snad celu vecnost, naposledy som o tom cital minuly rok alebo to bolo este v roku 2009? Uz som myslel ze sa vzkriesenia hry u nas nedockame. Ale vidim to tak ze sa opat vratim rad do bran pekelnych *5*
  • SUPER!!! ja jsem byl i predplatitelem stejne jako plno kamaradu okolo me!!!!
  • Fajne! Bohužel jsem se k Hellgate dostal až po uzavření serverů. Podle mě výborná návyková hra. Doufám, že v Evropě to tedy skutečně zprovozní a že to bude co nejdřív... Jen aby to nebylo moc omezené...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit