Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte proč to stojí na steamu lidových 60€?
    • Kinet1c
      kup na g2a za 40€
  • Koukam, ze je tu dost urazenych fanboyu. Argumenty zadne, minusek desitky...
    • Aneb typická zdejší DS diskuze...
  • Na ps4 uz taky v 60fps.tady jeste na games.spi.Nova ps4 je venku pod nazvem NEO.Akorad morpheus uz byl oznamen driv.sony zije metrixem *14* cpu 8jader na 2,1ghz,gpu misto 18 na800mhz jader na 36 900mhz,jeder.8gddr5 ram stejna,ale misto propustnosti 176gb na myslim 216gb.
  • Prostě boží, všechno co jste chtěli vědět o DSIII *1* *1* https://www.youtube.com/watch?v=_fG_G3VWGu4
  • teď jsem se tak kurevsky lekl(to strašné zařvání) v IIrithyll Dungeon, že jsem nadskočil, hraní se sluchátky občas má fakt nevýhody, navíc ta děsivá zrůda s dětským obličejem mi taky neudělal dobře. Takže pro dnešek konec...
    • OPenetrator
      Jojo, jak rikas, ten řev se sluchátkama na hlavě stojí za to :D U potvor u me zatím vede takový to pavoučí neco co leze z vody, i když nepředstavuje temer žádnou hrozbu, snazim se tomu vyhnout vic než tem slizakum v Karthus Catacombs :D
    • Tam je hutná atmosféra *4* ,hodně povedenej level.
    • nightborne
      Přesně vim, co myslíš =D. Hlavně tam na zemi zpráva "be wary of fear" a 30 "lajků", tak sem se zasmál, sebral tu blbost, a málem si pustil do gatí *1*
      • Chvíle kdy jsem poprvé v životě pustil gamepad na zem leknutim
      • jojo, online bych asi využil v tomhle případě, nemám zaplaceno PS+, takže zatím jedu offline :)
  • Lukáš je sympatak a co rika je inteligentni, i když ne vždy s nim souhlasim. Spolu s dobrovskym muj nejoblibenejsi člen redakce.
  • Shrnuti: YOU DIED! boring frustrating game
  • Je spousta her, který jsou těžký (nepočítám multiplayer, což je jiná dimenze skillu) a kde je narozdíl od DS omezený počet životů nebo jen jeden (roguelike hry, arkády, hardcore mód v Diablu..), takže nic novýho pod sluncem. Jediný, proč se tak opěvuje je to, že se stal populární v AAA segmentu, kde obtížnost her stagnuje = jednooký král.
    • Asharak
      No hlavně do má dobré PR od samotných hráčů a lidi to naschvál kupují, aby umírali. Už jsem viděl pár jedinců kteří nemají problém nekřičet na okolí jak umřeli a prostě hrát, a nebo moc neumírat.
    • V Dark Souls s Calamity ring na vyšších NG dává většina bossů IK, takže máš jeden život. V Bloodborne pak na NG7 dávají IK v podstatě všichni.
      • Očividně si nepochopil. V Dark Souls samozřejmě nemáš jeden život. Když chcípneš, tak nehraješ celou hru od začátku. Co se týče Calamity Ringu, tak to už je tweak - dobrovolná úprava obtížnosti a ne základ. Pak můžu říct třeba Diablo na Hell naked s dřevěným klackem nebo v Doom na Nightmare jen s pěstí...
        • Jenže to už není moc zábavo, co? :D
          • Asi jak pro koho. Systém 1-hitů a absolutních smrtí je pro masochisty. *1*
  • Ha !!!
    Je sranda vidět tyhle panice umírat ve hře tak jednoduché v DS1 jsem nahrál 10 h v DS2 asi už 100h a v DS3 ????H
  • Teda na pohled to vypadá, že se za celou sérii nic nezměnilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit