Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Nic z Warhammeru ani Warhammeru 40k? Jsem více než zklamán. A papa Nurgle se mnou...

  • Kdybyste radši zrecenzovali Final Fantasy.....

    • SouleateR12

      Prdím na to jdu si ho koupit

      • Derp_1337

        FF7 Rebirth dostává po světě v průměru 93% , takže je to určitě bomba.

    • lito

      kdysi nejlepší a nejprestižnější web nemá recenzi na nejočekávanější hru roku ani 20 dnů po vydání.

      Když vezmu s jakou láskou k FF VII se tady prezentoval Petr Poláček a teď tady máme tuhle bandu...

      Jinak za mě 9/10. Úžasná hra a splnění mých dětských snů, když jsem hrál originál, tak jsem si ani nemohl představit, že takhle budou vypadat hry.

      • FF je nejočekávanější hra roku roku?

        • Derp_1337

          Tak pro fanoušky JRPG je to určitě nejočekávanější hra.

          Jinak se najde spousta her, které jsou nejočekávanější hrou roku už několik let v řadě za sebou. Třeba takový Stalker 2: Heart of Chernobyl. Ale ten už byl tolikrát odsunutý, že člověk snad nemůže ani věřit, že to vyjde a znovu to neodsunou.

      • Inquisitor

        "Hraju" na youtube:) a vypadá to skvěle.

        • lito

          pokud nemáš PS a hraješ na PC, tak bych s tím hraním na youtube možná počkal, ta hra má velice krátkou časovou exkluzivitu, takže na PC hra bude mnohem dřív, než si většina PCčkářů myslí.  :) 

          • Inquisitor

            Pravda, zatím se můžu vrhnout na Remake:)

      • Derp_1337

        No taky jsem trochu zklamaný. A navíc se pár lidí na tu recenzi ptalo v diskuzích, ale redakce mlčí. Je to škoda.

        • Zaregistroval jsem ve videu zabývajícím se jinou hrou (nebo to bylo video s demem FF VII), že si redaktoři stěžují, že nedostali klíč v předstihu. Kdoví, jestli ho vůbec dostali.

          • Derp_1337

            Dík za info.

      • já jrpg moc nehraju, takže jen hloupá otázka: on je ten FFVII remake rozsalámovaný do několika kousků? Vidím že existuje nějaký Intergrade a pak Reunion a teď Rebirth. Budou ještě nějaké další kousky než ten FFVII remake bude hotový? Osobně mi tato salámovací praxe dost vadí. Proč prostě nezremakujou původní hru tak jak byla?

        • lito

          Staré Final Fantasy jsou obrovské hry, VII je ještě krátká oproti např. VI. Pokud bys chtěl udělat "šestku" tak to bude tak na šest dílů dle slov samotného SE.

          Jinak ano, je to rozlámané na více části. Spíše než remake je to reimaginace. První díl je nazván čistě Remake, druhý díl je Rebirth. Teď se bude čekat na třetí díl, který bude asi finální. U Japonců nikdy nevíš..

          Reunion je remaster ke Crisis Core. Což byl prequel ke hře pro PSP, který výšel až dlouho po originálu. 

          Následně je ještě sequel Advent Children, což je film. 

          PS. Ještě dodám k tomu Crisis Core. Redakce tady propálila u dema Rebirth určitý spoiler, následně se obhajovala v diskuzi, že každý si může zahrát Reunion. 

          Ovšem můj názor je, že v Česku je spousty hráčů FF nepolíbených a pokud si to chce daný člověk užit maximálně, tak by ten prequel neměl hrát, protože ztratíš částečně výjimečnost původní hry. Cloud je totiž dost originální hrdina, i když se se x hodin tvaří úplně obyčejně jako každý druhý hrdina, dál už nebudu psát, abych nespoileroval.

          • OK, díky za podrobnou odpověď. Když už bych si to měl zahrát, asi bych zvolil původní PS1 hru. Já jsem kdysi jednu FF hrál, myslím že to byla IV (létalo se tam na nějakých létajících vzducholodích), ale nejsem si jistý, a máš pravdu že to bylo megadlouhé.

            • Derp_1337

              Jo, taky můžu tu "reimaginaci" FF7 doporučit.

              A pořadí v kterém by jsi to měl hrát: 

              1.) FF7 Remake Intergrade, 

              2.) FF7 Rebirth. 

              3.) A pak čekání na FF7 part 3 si můžeš zkrátit čas zahráním toho prequelu Crisis Core FF7 Reunion. Myslím si, že člověk by ten prequel neměl hrát první.

            • lito

              Vzducholodě jsou častým prvkem ve Final Fantasy. 

              V VII máš: https://finalfantasy.fandom.com/wiki/Highwind_(Final_Fantasy_VII)


              Originál je pořád relevantní, ovšem ten svět dieselpunku v nových verzích krásně ožil a já doporučuji novou verzi, i když třeba příběhově mi sedl asi originál více.

  • Prasečí farma ve Farming Simulatoru...

  • TheSuffering
    Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth a Amnesia: A Machine for Pigs

  • Nebyla nejsmradlavější hra Leisure Larry a jeho hnědý seškrabávací čtvereček? :-D

  • Proky

    Warhammer40k některé světy budou velmi voňavé :) a u papá Nurgleho to taky bude to pravé ořechové 

  • Metro 2033

  • A Plague Tale. Asi nemusím popisovat proč. 

    A docela by smrděl i svět v Hunt: Showdown. Hlavně ty sumčí a vepřové farmy plné hnijících mrtvol. 

  • SCORN by taky mohl celkem zapáchat, nebo vetřelčí hnízdo v Alien Isolation

  • Diablo seria - kobky, ozivle mrtvoly a jaskyne, nehovoriac o samotnom pekle

    Doom seria - tam je clovek zahadzany vnutornostami od prvej sekundy az po zaverecne titulky

    Warcraft seria- s vynimkou elfov, kde clovek privonia ku kvetom, su ostatne rasy etalon zapachu, obzvlast pri undeadoch.

    Witcher seria - tam uz naozaj nieje o com, stredoveke mesta, baziny, zdochliny a mrtvoly prebiehajucej vojny. Hlavne trofeje, ktore clovek zbiera a uklada do jedneho batohu.

    Clovek by povedal, ze cim je herny svet smradlavejsi, tym je atraktivnejsi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit