Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm...lol? Ta jizda se prohnala skrz vlastni pechotu jako by se nechumelilo, to by asi nedopadlo uplne dobre.
  • mno bohuzial starsia vezzia hry mi prisla lepsia,,, jednotky ked si vsimnete vo videu vobec nedrzia krok, kazdy vojak si kraca ako chce??? to asi nie,,, neviem som k tomu dost skepticky
  • Dufam, ze hra bude mat uspech a zarobi vela penazi, ktore potom GSC investuju do Stalkera 2.
  • vypada to hrozne ale cossacks sem driv hraval dost a bavilo me to i tatu :D pro strategii by melo smysl implementovat asynchroni shardery at to ma poradny grady pak
  • tak konecne to vyjde, doufam v maximalni uspech a to hlavne proto, ze snad nahrabou balík na novýho stalkera
  • Morraw
    To je prostě bomba a v dnešní době se to už moc nevidí, že někdo udělá pokračování staré značky, které se tak blíží originálu.
    Přesně tenhle malebný vizuál, kamera a vše okolo je mi mnohem blíž, než mi kdy bude jakýkoliv 3D Total War styl hry. Byť ty hry mám taky rád. Ale to je asi proto, že jsem na takových izometrických a pseudo 3D hrách vyrůstal.
    Něco jako PoE, Wasteland 2 a Divinity pro milovníky starých cRPG.
    • Ty mě to přijde zrovna teď s tímto malebným vizuálem takový prazvláštní. Když se podívám třeba na C2, tak to není to už to, co bejvávalo. Místami tady pěkné, ale u starých dílů se na tu grafiku dívá pořád tak nějak líp a všechno působí z toho vrchu fakt uvěřitelněji a reálněji. Teď tam všichni v pohybu zase klasicky vypadaj jak z bořka stavitela s poskakujícím výfukem v zadku. To každej chce vždycky ten jinak dobře vypadající starej "endžajn" nějak třidé moderně poleštit nebo co, ale stejně vždycky z toho vyjde podobnej výsledek.. To samé se stalo třeba u již zrušených nových Generals - původní vzhled si člověk pamatuje supr a nový díl s hopsajícíma tankama v podobě jakési ošroubkované krabice a pomalu pohádkovými autíčkama a to nemluvě o nafouknutých pěšácích. Víc možností v té grafice a super endžajnech než tenkrát a stejně se zdá, že to kolikrát stojí víc za prd. Tak hlavně, že se mi točí kamera.
    • Paulcz
      Tahle série je spíše o ničem, předchozí 2D díly jsem zkoušel a byla to brutální nuda oproti AoE2 apod. a tohle vypadá stejně.
      • Kozy
        lol
  • Je to REBEL :D
  • doufám že tomu dají alespoň adekvátní soundtrack
    https://www.youtube.com/watch?v=gVuaDVuNNWQ
  • No nevim, hrozne moc se tesim - ale ty "bloby" u boje na blizko nevypadaji moc dobre...
  • Magister_Peditum
    Všechno to vypadá krásně, ale ty výbuchy vypadají jak z 10 let staré hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit