Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak nerozumím senzačnosti této zprávy vzhledem k tomu, že na Steamu je češtinamezi podporovanými jakzyky od začátku.
  • Jsem zvedavy, jestli to bude stejne tragicke jako cesky preklad trebas Football Manageru.
  • Diky, nechci.
  • dobrá zpráv ato je ale trochu se spožděním
    • ales.smutny
      Comgad to s definitivní jistotou potvrdil až včera.
  • TheGGG
    Kdy bude oznámen blood pact DLC
    TODLE milujem
    http://media.pcgamer.com/files/2011/11/Total-War-Shogun-2-Blood-pack-2.jpg
  • Ehm?.. to už se ví docela dlouho ne?... http://www.eurogamer.cz/articles/2012-12-19-total-war-rome-2-nakonec-v-etin-bude
  • Těším se jak malej kluk. *1*
  • Vypadá to fakt skvěle. Ale pro mě skončil Total War u Napoleona. Lepší díl (pro mě) neexistuje
    • Shoguna jsem hral take jen s donuceni. :-) Asiati mi neberou. Každopádně Rome2 bude mnamka.

      BTW: Konecne vysli screenshoty s opravenymi laserovymi sipy.
      http://farm8.staticflickr.com/7284/9301649788_8e6d7e2487_o.jpg
      • Mno já zatím vidím ROME jako na efektech a akčnosti. Dle mě to bude odklon jinam
        • Neznám Total War, který se nechtěl přiklonit k akčnosti. To ovšem neznamená, že zahluší taktickou stránku. Silně pochybuju, že by si to Creative Assembly dovolilo.
        • No z alfa videí se to špatně posuzuje ...
      • Paráda! bral bych už nějaké video pořádně kde se rubou i jiné národy. A doufám že to nebude jako v Shogunoj kde hlavní klany budou poraženi těma vedlejšíma..
  • Kr.Pa
    Bude to multijazycna verze? Tedy takto, ta cestina bude pristupna jen pri koupi z CZ eshopu nebo i kdyz si to koupim na steamu?
    • Přesně jak psal Miserius. Hra vyžaduje Steam a v tom případě máš zpravidla možnost zvolit si jazyk.
    • Miserius
      Treba u Shoguna mam na steamu moznost Czech language, tak to asi bude stejný, tudíž asi bude jedno kde to koupíš...
      • Kr.Pa
        Prave premysli, zda si hru predobjednat na mmo boostu, tam je steam verze. Jen aby to nejak neohrozilu tu cestinu ve hre.
        • Miserius
          To bych akroat neobjednaval ty levny RU verze (jestli zrovna tohle taky prodavaj) ale jinak by to melo byt v poradku. Ale z vlastnich zkusenosti ti rikam: Pockej s predobjednavkou...kdyz pockas tak tyden pred vydanim tak udelaj akci a nebo par dni po vydani bdue Key4You mit o dost levnejsi...
          • Vychytal jsem akci na 25% dolu voucher a greenmangaming ;-), ale proc ne.
            Jinak pro vsechny - pri preorderu si overte, ze dotycny obchod ma u preorder i greek DLC (neni to pravidlem), predpokladam ze casem pujde dokoupit, ale je to zbytecne, kdyz to muzete mit v preorderu...

            Jinak nevite jak to bude s preloadem hry? :-) uz se nekdo od CA vyjadril? Gg? Preci jen, v dni releasu to asi bude krute ;-)
  • Jeste jste mohli doplnit, ze Gran Turismo 6 a Beyond: Two Souls budou rovnez v cestine.
    • Miserius
      O Beyond psali o GT6 ne (doufam ze nesoudis jako spousta lidi podle dema a ze uz to ofiko oznamili)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit