Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerad jsem za rejpala, ale v 8. století už to byla Byzanc, nikoli Východořímská říše.
    • Žádná byzanc nebyla. To je pozdější název. Obyvatelé zdejší říše se považovali za římany a říše to byla římská.
  • Chtěl bych historickou hru z muslimské země a hrát za ovci. To by byl simulátor útěku.
  • Proc "Pillars of..."? Vnimam to tak, ze se snazi svezt na vlne uspechu Pillars of Eternity. A uz z tohohle duvodu je mi to nesympaticky a vnimam to jako pokus o plagiatorstvi.
    • Všimni si jak se hned začal v diskusi řešit název pro mě dosud absolutně neznáme hry, kolik bude následovat článku v případě podání žaloby a následného soudního procesu. I kdyby to pak měli přejmenovat třeba na Columns of History, tak za ty soudní výlohy mi to přijde jako skvělá marketingová kampaň s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon *1*
      • jamar28
        Soudní proces? Nikdo si nemůže patentovat slovo pilíř přece! *1*
        • Je to sice pošahaný, ale nebylo by to poprvý, co majitel ochranný známky hrozil soudem a dosáhl svýho.

          polygon.com/2017/5/3/15534924/prey-for-the-gods-praey-for-the-gods-trademark-name-change
        • jablko?
          • jamar28
            Ono se nesmí slovo "jablko" použít pro název firmy? To když si založím firmu "Jablka a hrušky", tak mě Apple zažaluje?
    • jamar28
      Protože "pilíř" je prostě úplně normální slovo, které se běžně používá?
      • Rpg izometerická hra s jménem pillars of. ..?

        Říkají si o žalobu.
      • Samozrejme. Ja ho pouzivam dnes a denne. Na zachode mi pilir podepre naradicko, obedvam ve stoje na piliri, chodim se divat vecer do klubu jak holky tancej u pilire.... jako seriously? Pracuju v pojistovnictvi a ani 'druhy pilir duchodove reformy' jsem neslysel ickrat nez jednou za pul roku
        • jamar28
          Jako seriously. Je to celkem častá metafora. Ne že by se to často používalo zrovna v běžné každodenní komunikaci, ale v řekněme vznešeném či oficiálním projevu je to běžné - pilíře demokracie, pilíře EU, pilíře důchodového systému atd. atd. Nemluvě pak o umění - Pilíře Země třeba. Zkus si do Googlu zadat "Pillars of" a uvidíš, kolik různých výsledků ti to najde. Vůbec není divu, že ho použili i oni pro svoji hru.
      • Hlavně v Bulharsku *4*
        • Díkyski mocski krátski, příteliski! *1*
    • Je jen otázka času, kdy potom skočej právníci. Přeci jen je to (i vzhledem ke stejnýmu žánru hry) mnohem více zavádějící název než byl Prey to the Gods vůči Prey.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit