Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Hodně zajímavé. Já zkoušel tu desetiminutovku na tutoriálové misi v době vydání (někdy v dubnu?) a vůbec jsem nečekal ve frontě. Hra mi přišla graficky docela ok a lagy jsem neměl vůbec. Takže to možná zkusím ještě jednou, jen tak pro porovnání.

    • pichpe

      Tak jsem neodolal a hned jsem to zkusil. Tentokrát už to byla Dubaj. Před startem byly dvě možnosti trial verze, enchanced performance, nebo enchanced graphics. Tak jsem zvolil grafiku. Fronta nebyla žádná. Hned po načtení se to trošku cukalo a pak během těch deseti minut se to ještě asi dvakrát lehce cuklo. Jinak ale docela ok. Zkoušel jsem handheld mód a na něm mi grafika přišla celkem pěkná, ale je pravda, že jsem Hitmana 3 a Dubaj jinde nezkoušel, takže nemám porovnání, ale že by to bylo vyloženě hnusné to ne.

      Jinak lokace Praha. Poskytovatel A1M. Rychlost 100dwn / 100up.

  • hry od nintenda obecně 99% ostuda  , porty 3rd party her dopadají někdy tak ostudně že by měly vracet peníze nejhorší je bezpochych ghostrunner za ním doom a apex další 50x nesmyslnejch portů které nejsou ani hratelný , Cloud verze her sou spís takovym luxusem Control bežel s dobrým připojením celkem dobře ,  v japosnku měly i AC oddysea a re7 cloud verze zrovna ta AC oddysea dopadla ješte 3x hůř než hitman v připadě grafiky to ořezaly že to vypada hůř než první AC ale stable FPS a dá se to hrát ... hitmana ořezaly minimálně , problém s ovladaním sem neměl kuli input lagu či problémum se sití či   rychlostí ale prostě jen switch layout na to není ,  Hitman cloud verze je spís elitou mezi ostatníma portama na switch ...

  • Jack1947

    Zase další důkaz, že se tam nevleze  všechno, když jsem četl UBITUS myslel jsem že se jedná o nějakej novej systém od Ubiosftu lul 😂😛

    Přitom, ta hra není nijak závratně náročná, třeba to byl jen zfailovaný pokus, o nové cloudové služby kdoví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit