Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sekiro hra roku a akcna adventura; Devil May Cry 5 akcna hra a soundtrack; strategia Fire Emblem; RPG, prekvapenie, pribeh a postava Disco Elysium. Zklamanie samozrejme Anthem.

• Dag0

sem se těšil jak budu hlasovat a vypisovat, jak je Desperados 3 nej nej nej a ono prd :D

• Já by jsem uvítal, kdyby v článku byl seznam her, které vloni vůbec vyšly.Pak by se lépe vybíralo😉

• Derp_1337

Pokud vím, tak jsi nemusel hlasovat v každé kategorii, pokud jsi nic z těch her nehrál a nemáš představu, co by mohlo být nejlepší.

Prostě jenom hlasuj o tom, co si myslíš, že bylo nejlepší. A nebo si na netu vyhledej, co v daném roce vyšlo.

• Carnage666

Mě to nešlo odeslat bez vyplnění všeho.

• harbinger1945

Zklamání roku: Outer Worlds..takovej lepší fallout 4 :) 

Hra roku: outer wilds

• Corvus

Pro mě jednoznačné zklamání roku Ancestors: The Humankind Odyssey. Strašnej SHIT.

Překvápko roku: Naprosto parádně robustní tahové RPGčko Fell Seal: Arbiter’s Mark.

Nicméně za mě rok 2019 plný vynikající her. Minimálně na PC bezesporu.

• Rok 2019 byl teda podle mě hodně slabý na hry.

• Veskoslav

Ne to fakt nebyl...

Sekiro, Control, RE2, Death Stranding, Fire Emblem, The Outer Worlds, Outer Wilds, Apex, SW Fallen Order, Metro Exodus, DMC 5, Disco Elysium, Gears 5, B3, Division 2, MK 11, Days Gone, Plague Tale, nový Total War, CoD MW, Darksider: Genesis, Astral Chain, Kingdom Hearts III, Ace Combat 7: Skies Unknown, Battlefleet Gothic: Armada 2, Slay the Spire, Tropico 6, Anno 1800, Monster Hunter World: Iceborne, Trine 4: The Nightmare Prince, Frostpunk, Age of Empires II: Definitive Edition atd.

To mi nepřijde jako něco slabého. A to jsou hry, o které jsem se zajímal nebo vím, že vyšly.

• Outer Worlds je po dlhom case hra pri ktorej som lutoval, ze bola kratka. Pre mna aj napriek tomu hra roka. Az na tu dlzku som dostal presne to co som chcel kedysi ked som dohral New Vegas.

• Sierra117

Taky mam Outer Worlds jako zklamání, ale furt se to min jednou týdně snažím dohrát...

• Marines

Tak, Já se pochlapil a hlasoval, snad bude dost hlasů, aby to mělo nějakou vypovídající hodnotu....?! 

• Derp_1337

Ten našeptáváč je epic!

Když zadám písmeno "A" do kolonky "nej akční hra" tak 1. doporučený herní titul je "Aleš Smutný ve fitku".

V "nej akční adventura" mi "A" našeptá "Aleš Smutný vstává".

To jsou mi ale pěkné Easter Eggy 😂

• omiklon

Už to vidím

Hra roku - Death Stranding

Zklamaní roku - Death Stranding

😉😉😉

• Za mě rozhodně i závodní hra roku - Dead Stranding.

• Derp_1337

Death Stranding bude určitě bodovat i v kategorii Nej sportovní hra roku 😂

• Som zvedavy na vysledky. Rad by som uvital aj zobrazenie poctu hlasujucich.

• tomwolf33

mozes dopredu ocakavat tie najpopularnejsie hry...

• TheGGG

poctivě odvoleno

• JohnnyLegend

WatchMojo zaradilo Death Stranding mezi 20 nejvetsich zklamani dekady. To jen tak pro tvou informaci k rozsireni tvych expertnich obzoru, kdy mas ke vsemu potrebu se vyjadrovat 😁 jinak Witcher 3 porazil i BOTW a je hrou dekady podle temer vsech hernich medii. Ale proc ti to vlastne rikam, kdyz podle tebe je zanr cyberpunk vycerpany (za 25 let vznikly cca 3 AAA cyberpunkovy hry - System Shock, Deus Ex a..... a dal vlastne nic) a zanr zombie je pro tebe relevantni (cca 50 zombie her tydne vychazi).

• Maxianimal

Pokud je někdo schopný zařadit Death Stranding mezi zklamání, nota bene dekády, tak to nemá v hlavě v pořádku :)

• JohnnyLegend

Ja tomu rozumim. Kojima je z nejakeho mne neznameho duvodu mnohymi lidmi povazovan za "herniho genia". Nekdo s timto vyhajpovanym statusem holt cekal nezapomenutelnej herni zazitek a dostal neco, co se ani poradne neda hrat, aniz by ses neunudil k smrti. Hra budi rozporuplne reakce. Ja sam ji radim nekam mezi 6 az 7 z deseti a hodnotim ji jako nepovedeny pokus o netradicni zazitek. Hru si koupim a zahraji, az bude ve sleve za 15 euro, coz by vzhledem k podprumernym prodejum nemelo trvat moc dlouho. Ja trpim OCD a vetsinou dohravam do konce vsechny hry. Dokonce i Nier Automatu jsem dohral vcetne vsech hlavnich koncu, kdy druhej playthhrough byl skoro stejnej jako prvni. Ale mam ohromnej problem dohrat MGS V a Far Cry 5. Uz me proste nebavi po tricate infiltrovat tabor, najit NPC a pripevnit na nej balonek, pripadne sbirat kuze skunku v ramci hlavni dejove linky.

• Maxianimal

Hele, jak můžeš tu hru řadit mezi 6-7, když jsi ji nehrál? Jak víš, že se pořádně nedá hrát (což je šílenej nesmysl)? Ještě když sám píšeš, že ta hra je rozporuplná. Ta hra je o celkovým zážitku, kdy všechno do sebe postupně zapadá jako puzzle. Je to sakra povedený pokus o netradiční zážitek. ALe ty jsi vyřknul ortel ještě před tím, než sis to vůbec zahrál, co mi přijde přinejmenším zvláštní.

• JohnnyLegend

To je sice good point a tech 6 a az 7 je muj odhad co jsem videl z gameplay videi a co jsem cetl z uzivatelskych recenzi. Uz mam neco odehrano, takze vim za ty roky, co me asi bude bavit a co ne. A rikam na rovinu, ze 60 hodinovej gameplay time, kdy vetsinu casu vyvazujes nesmyslne velkej trimetrovej batoh na zadech asi nebude uplne ta nejlepsi hra meho zivota. Co me laka na DS jsou cut sceny, ktere vypadaji skvele a pruzkum toho velkeho open worldu (coz se muze omrzet tak za deset hodin hrani). Otazkou je, jak moc bude mezi cut scenama herni vaty, kdy budes chodit a vyvazovat batoh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit