Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu zarážející, že fakt, že Schaggerovi došly prachy se bere pouze jako věc k zasmání.

    Ale tak co zbývá... prachy už jsou poslaný, lepší se nějak dofrcat do konce a doufat, že ta hra nebude špatná.
    • walltar
      Já to jako zarážející nevidím ... můžeme nadávat, můžeme se děsit, ale stejně s tím už nic neuděláme. Takže jediné co nám zbývá je si z toho dělat srandu.
  • Paul_cz
    Wood je dobrej, hlavně mu jdou psychopati jako v Sin City, Maniac nebo Pawn Shop Chronicles.
  • Všechna jména znám... ale Jenifer Hale je ta co mě potěšila nejvíc...:)
    • Black_Hand
      a vis co je na tom komicky? v dokumentu jsme videli i nahravani scratchu (docasny dabing) a roli co dostala jennifer hale delala zena co se tam stara o penize. dela rozpocet a informuje tima a grega o tom kolik co bude stat a myslim si dokazete predstavit kolik je to prace :). navic je to mama nekolika deti. jeji hlas byl naprosto perfektni pro roli "mamy", tedy AI co ridi lod se shayem, ktera pripadla jennifer. lepsi nez jennifer. a to bych necekal, ze kdy reknu :).
  • walltar
    Tak to se nedivím, že mu došly prachy. *1*
    • ucho
      dobrá volba. a nevíme, kolik za to dostal peněz. nedivil bych se, kdyby to žádná závratná suma nebyla, když je Elijah Wood fanda...
      • walltar
        Já bych řekl, že to určitě není důvod proč mu došli peníze ... byl to spíš vtip. *2*

        ... Spíš to prochlastal. *5*
        • ucho
          podle mě se nejvíc peněz prošustrovalo za ten grafickej vizuál. to musí být pěkná makačka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit