Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    k čemu se krčí, když má na boku uvázanou rozsvícenou lucernu *1*
  • Inquisitor
    Hezkej úvodní screen :)
  • Pane bože, to je poleno. Nejdřív vystřelí na ležící zombie výbušný šíp a hned na to se k němu vrhne. Bum! Pak zjistí, že zombie nedostal a ouvej nemá náboje. Ten snad drží gamepad v ruce prvně. To nemá Bethesda lepší testery?
  • devastathor
    Na to sa neda pozerat ako to hra na gamepade... FPS by mali zakazat predavat na konzole
    • Mato1987
      keď toto je fps tak ja som ježíš kristus.
      Ale páči sa mi tvoj zergling :D
  • Mato1987
    asi prvá hororová hra, ktorú si zaobstarám :) vyzerá to fakt parádne
  • Proč ta krev vypadá jako švestkový povidla ?
    • Protože je to mrtvá fialovo červená zombie krev?
  • Jack1947
    Nevím ale působí to na mně poněkud prkeně prozatím, safra co mi to jen připomíná - ten pohyb a tak , střelba aha už vím trochu dnešní majnštrým. Poněkud zklamání podle toho co tu bylo za články od oznámení čekal jsem trochu něco jiného. Nevypadá to nejhůř ale zatím ani nejlíp. Snad to ještě poladí

    Nakonec by to mohl bejt přeci jenom ten survival + - , né jen nějaká ta střelnice občas proložená nějakým tím puzzlem. To by pak tedy ta doba 15-20 hodin byla až za trest. Jo jsem zvědavý, na další gameplaye. Abych jen nehanil grafika by mohla celkem jít. (hodnotit je celkově moc brzy nato, jenže i z prvních videí, dojmů se dá posoudit jak na tom jaksi hra zatím je).
    • Rajčatový protlak (též rajský protlak) je výrobek hustší, ale jemné konzistence, který se vyrábí z vyzrálých rajčat, jež jsou zbavena semínek a slupky. Tato rajčata se propasírují, zredukuje se v nich obsah vody a zakonzervují se. Do protlaků se přidává sůl, někdy i cukr a náhradní sladidla.

      Protlaky se dělí:

      na protlaky se 100% zeleninovým podílem
      na protlaky s přídavkem soli
      na protlaky s podílem přidaného cukru.

      Rajčatové protlaky se stejně jako pyré nejvíce používají k přípravě pokrmů, zejména omáček (rajské omáčka, na špagety,...), do polévek atd.
  • Taky nechápu proč to nedají nějakému normálnímu pc skilled hráči.
    • kennyB
      Ono to ale vypadá na pcčkáře, který poprvé drží gamepad *1*
      • BoB.2
        http://www.e-item.cz/clanek_obrazek/2347/2832.jpg
    • Hned by se na to líp dívalo pokud by to nebyla nějaká lama. Já mám pc a konzoli na sportovní hry, ale tohle je fakt hrůza se na to dívat.
  • Tak to je masakr ! :D Skočil jsem do času 19:45 a čumím na borca s gamepadem, jak z metru se netrefí 2x za sebou :D, zombík se na něho vrhne a jen slyším cvakání gamepadu :D Ale jinak když si odmyslím tuhle brtuálně směšnou lamařinu, vypadá to dobře. Video ovšem megatrapné. Usuzuju zhruba z toho kousku co jsem viděl :) to mi stačilo. Upřímně nechápu jak se někdo může na takové lameplaye dívat, zvláště ti, kteří to potom budou sami hrát.
  • BoB.2
    Proč tyhle ukázky vždycky hraje nějaký hrozný dřevo ,ten borec hraje jak ponocnej.
    • Tož gamepad, co jiného...
    • MrSanta
      Vám se taky, bando, nikdo nezavděčí *1*. Když to hraje někdo nezkušenej, tak je to špatně. Když to hraje někdo šikovnej, tak je ta hra děsně lehká a vůbec hrůza *15*
    • Typický konzolový casual lamer, co po takových chceš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit