Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu druhou polovinu traileru tam ani nemuseli dávat. Jinak to je velmi kvalitní trailer který skoro vůbec nespoiluje ne jako u T: genesys ( tam se dal cely dej odhadnout z jedineho traileru)
  • Nemůžu si pomoct, ale in-game záběry fakt vypadají tragicky, engine je jednoduše prehistorický. Toto bude jen pro fanoušky HALO série. Hodnotím to jako PC hráč HALO nepolíbený, xbox jsem nikdy neměl.
  • Trailer nevypadá špatně, ale Halo rozhodně není pro každého. Zkoušel jsem sérii 3x rozehrát na X360 a prostě mě to nebavilo. Pro mě je to nudná a přehypovaná série, která třeba Gears of War nesahá ani po kotníky....
  • tvrdy.mar
    Ta hudba z traileru se k Halo vůbec nehodí. Bohužel 343 se snaží Halo radikálně změnit. Už 4 byla v mnoha věcech dost jiná od trilogie a teď to vypadá na ještě větší odchýlení. Ti, kdož to zuřivě mínuskují ostatním nechť se podívají na trailery ke dvojce či trojce, aby pochopili, o čem mluvíme.
    • Je to hudba pouze k traileru(ano je v duchu módních trendů).... Jinak soundtrack Halo 5 se nese v celkem klasickém duchu(ukázek je na netu spousta). No a věci se holt pořád mění(jako v životě), někdy se nám to líbí jindy ne. Já jsem hrál všechny Halo hry a všechny se mi opravdu líbily(včetně hudby). Po betě na MP Halo 5, která byla na přelomu roku mám teď ovšem dost problém hrát starší díly. Mě se holt ty změny(trochu rychlejší gameplay, větší možnosti pohybu v prostředí), které udělali líbí.
      • tvrdy.mar
        Já MP nehraju. Nemám na to čas. Proto hodnotím pouze single a čtyřka mě nebavila. Byla krásná (na Xbox360 asi nejkrásnější hra), ale to bylo vše. A hudba byla značně nevýrazná.
  • Nechapu to hejty prede mnou... Trailer je perfektne dramaturgicky zvladnuty a filmovym podanim laka jak sirsi verejnost tak fanousky serie. Tento clanek i video tak musim hodnotit plnym poctem, ac XBOX nevlastnim a toto HALO si nejspise nezahraji. Prosim, budme objektivni, je to v zajmu celeho webu i nasi hracske komunity. Dik
    • Já si myslím, že to je tím, že se prostě jedná o Halo. Představ si, že to by byl trailer na Star Citizen SQ42. Stejně filmově udělaný, ale byl by to SC. To bys viděl to nadšené hýkání nad trailerem.
      Třeba poslední trailer na SC s Oldmanem, klišovitý proslov, kterej byl slyšet v různých obměnách už snad tisíckrát, silný slova, epicky dojemná hudba a hle, samé o*anování na trailerem (než mně tady někdo obviní, jaká jsem svi*ě, hru si chci samozřejmě zahrát, pokud teda vyjde na konzolích).
      • Kdyby to byl trailer na ctvrte pokracovani Sc, myslim, ze se dost mylis ;)
    • sorry, ale semnou to prostě nic nedělá, z traileru na Starcraft LotV mi běhal mráz po zádech, tady ani ťuk, možná je to tim, že k tomu univerzu nemám žádnej vztah, nebo tim že mi ty postavy přijdou jak action figurky z hračkářství se kterejma jsme si hráli jako děti, nebo tim, že mi Master Chief přijde jako fakt pitomá přezdívká pro chlápka, co si určitě něco kompenzuje, nebo těma ne dobře sednoucíma Muse, nejspíš asi všim dohromady
      • "z traileru na Starcraft LotV mi běhal mráz po zádech"

        *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • To by jsi asi nejdříve musel vědět co ve vojenském žargonu je "master chief" ty přezdívko....... *7* Než se vyjadřovat k něčemu o čem nic nevíš, tak radši vůbec.

        Hodnocení traileru je samozřejmě vždy ryze subjektivní věc. Tobě se líbí a jemu ne, já bych ho ohodnotil jako průměr.
      • Prej možná je to tím že k tomu nemám vztah. Čím jiným by to asi bylo ? Mě taky neříkají nic trailery z her co mne nebaví. viz COD ..... a většinou je nedokoukam.
        • Ne nezbytně, když je trailer dobře udělaný, nemusím mít k sérii i předchozí vztah, aby se mi líbil, viz třeba Dead Island, nebo to starší video k Halo s miniaturama v pískovišti to bylo super, ale toto ne, bohužel
          • Ano jenže ve hře kde příběh je hlavní část hry a vztah k postavám které tam jsou (John 117) ti celý trailer umocní tudiž dosáhneš kýženého efektu :) .... Můj názor. Videa na COD mohli být sebe filmovější efektnější ale nezaujali mne:).
            • ale Mlho, vždyť tu celou dobu hovoříme o traileru
            • O tom není trailer ale hra.... přečti si pořádně co píšu ..... a pak komentuj.
            • no, a že jsem se toho o těch postavácg dozvěděl, krom toho že vypadají jak plastové hračky a rády dělaj ratatata
            • Budu se opakovat :) .... trailer ať je směřovaný jak chce, ukazuje své dominanty a to jsou postavy .... nejde li o hry jak BF kde nejsou herní postavy :).
            • pokud má být video určeno pouze pro fanoušky série a lidi co hráli předchozí díly, pak je to v pořádku, pokud to má nalákat nové, sérií Halo netknuté zákazníky, tak to moc nefunguje
    • Jako kdyz to vypnu lvuli absolutne se nehodici hudbe to hejtuju?
      A rekni mi. Fakt ti ta hudba pripadne odpovidajici k nadchazejicimu "epickemu" pokracovani?
  • Těším se. Snad to bude dobré.
  • zacala hudba a radsi jsem to stopl. asi jako trailer na T: Genisys
  • nezacina tu bejt nejak moc pre-hypovano(halovano)? kazdou chvili clanek o Halo 5ce.
    • Že by to bylo tím že to má za chvilku vyjít a že furt vychází nové a nové videa a informace ? .... Proč mají všichni stejne keci těsně před tím než vyjde hra ? Seš na herní stránce ... smiř se s tím.
      • Hlavně netuším proč sem ty lidi lezou, když je to nezajímá a otravuje je ten hype *7*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit