Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Android je sra.ka , je to neodladene a po par nainstalovanych hrach se zacne sekat a je neplynuly , muj ipad 2 si zadne sekani jeste nedovolil
  • Makres
    Škoda že to zatím nevyšlo i na Android.
  • staré české adventury jsou stejně nej.
  • Ve větě "...jestli mělo hru jako Horké Léto 2 oprašovat a znovu vydávat" asi někde vypadlo slovo smysl. Hezký článek.
    • sleepless
      Pravda, diky za upozorneni.
  • Na appstoru jsem narazil na remake skevělího RPG z roku 1989, Undercroft. Navíc je to zadarmo. Pro majitele IOS zařízení absolutní povinnost. *3*
  • montatatana
    Nevim, me to prislo hrozny po vsech strankach. Tamni humor jde trosku mimo me, Izer me sral taky a ovladani na iPodu Touch nic moc.
    Zas ale chapu, ze spousta lidi to ma z detstvi zafixovany jako dobrou hru :)
  • Pethulla
    kluci mi říkaj Rambo, holky k r e t é n e.
  • Polda je na Android... já bych chtěl na iOS Posla Smrti :)
  • Miroo_CZ
    Teď už to chce na iOS jenom prvního Poldu a Ve stínu Havrana a jdu si koupit iPhone..!
    • Prvniho Poldu bych taky na iOS ocenil. Na Appstoru je jen 2 a 3 dil. Jinak k tematu Hl2, kdyz jsem se dozvedel ze hra vysla na iOS nevahal jsem a hru si zakoupil. Tech 40Kc urcite nikoho nezabije a krasne si nostalgicky zavzpomina. Bral bych i predelani prvniho dilu na iOS, pro me rozhodne nejlepsi dil z cele serie.
      • ted jsem si 2 instaloval na iPhone a je zadarmo,jak to ,ze vy ji mate placenou?
        • Protoze prvni epizoda v tabore je hratelna zdarma. Po dokonceni epizody te hra vyzve aby jsi zaplatil a mohl pokracovat dal ve meste.
    • melny
      Polda tam myslím je, ale nevím jestli ten první

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit