Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra, ten artwork by se hodil jako obal nějakého metalového alba *16*
    • Black_Hand
      no je pravda, ze to pripomina trochu praci dana seagrava:
      http://necroslaughter.de/wp-content/uploads/2013/12/Rude-Dan-Seagrave.jpg
  • Black_Hand
    osobne to na me pusobi malo depresivne. misty je to az roztomile. gigera z toho tedy necitim vubec. :(
    • Tak, tak. Autoři by si měli pustit Dark Seed a inspirovat se vizuálem tam. Ale pouze vizuálem, protože co do hratelnosti, příběhu a všeho ostatního, to bylo něco otřesného. Masochismus.
      • Black_Hand
        samozrejme jen tim co kreslil giger a ne interni grafici. grafika od nich vypada komicky a vubec ne gigerovsky.
  • Ty animace vypadají jako od K. Zemana.
    • přesně to mě napadlo! takový mix zemana a gigera. a proto mě to velmi zaujalo :)
    • frantisek_nejezchleba
      ovšem Giger nevypadá jako Zeman.
      • ok tak tedy ta animace Giegerových maleb mi připomíná filmy od K. Zemana.
  • Nejdříve jsme byl nadšen, ale nadšení po shlédnutí videa docela rychle opadlo. Zanechalo to ve mě pocit, že se jedná o nekonečný sled tisíckrát omílaných (a nenáviděných) puzzlů a statických dialogových obrazovek. Kéž bych se mýlil, ale prozatím to spíš vypadá jako nějaká flashová hříčka. A to jsem si říkal, že by to třeba mohlo být podobné (alespoň co do podobnosti hloubky příběhu), jako I have no mouth and i must scream.
    • frantisek_nejezchleba
      osobně nemám odvahu to vnitřně soudit jen z videa z nedokončené verze. Každopádně obavy mám stejné. Pokud vyjde demo, s chutí to zkusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit