Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morokura
    Dejme tomu ve Skyrimu, ale ve Sleeping Dogs? To snad ne. Nějak si nedovedu představit jak gangsterský město zaplaví zombie...
    • Ja jo. Hry se delaji uz jen pro deti, proto tam jsou vsude zombie kvuli ratingu
      • morokura
        A zombie snižujou rating?
        • Jo, neberou to jako zabijeni lidi :)
          • morokura
            Ale tohle je jenom DLC , takže i kdyby bylo hlavní náplní prodávání zmrzliny tak to rating nezmění :)
            • jo ta zmrzlina by se tam hodila vic :)
  • ježiši, viděj že jsou v COD, tak je cpu všude... katastrofa.
  • A pak, ze nejsou vsude zombie..
  • Tuším, že jsem už dříve narazil na seznam plánovaných přídavků do této hry a zaujal mě mezi nimi ten s názvem "Drunken Master" Bylo by fajn, kdyby do hry přidali kompletně nový bojový styl ze stejnojmené filmové klasiky , který by se aktivoval po požití alkoholu.
  • No jako nehodí se to tam máte recht ale je to jen zpestření, blůstka která trochu zešílí hru , koupě není nutná , hra vám nebudu ukazovat nejlepší nabídky ke koupi , a dlc nepřinese nic co by se hodilo do normální základní hry , takže o nic nepříjdete . Koupě už je jen na vás , námět je to šílený ale podívejte se na udead nightmare taky to fungovalo .... Takové The Sims 3 má zombie jen vyloženě na otravování hry , tady to tak nevidím .
  • kubi-wan
    Zombíci by měli bejt ve hrách o zombících...
  • zombici v pohode ale ak sa budu braniť a ovladať kung-fu je to blbosť zombik je blbý a ma chuť sa iba zakusnuť
  • No proč ne. Mě na rozdíl od drtivé většiny zombie vůbec nevadí.

    Ale připojuji se k názoru že trošku originality už by nebylo úplně od věcy.
  • Je to jednoduché. Blíží se Halloween, proto DLC zombíci. Takových speciálů bude hromada, nehledejte za tím logiku šmarjá *7*
  • Dobrý, nevadí mi to. Je to dobrý nápad.

    Je to jen malá bonusovka v rámci Halloweenu, stejně jako minulej rok bylo Infamous 2: Festival of Blood.

    Jistě, plných zombie her je teď přesyceno jak sviňa, ale na to nemá cenu si stěžovat zde.
    • Tyhle jejich Halloween bonusy mě nejvíc štvaly v MMO titulech. Fantasy svět, který má historii a nějaké to "lore" a pak najednou období těchto svátků a já šel do instance popř. raidu s lidmi, kteří místo helmy měli na hlavě dýni pokud možno ještě s pirátskou páskou přes dýňové oko a u bosse pobíhali v růžových šatech. Nemůžu si pomoci, ale tohle mi vždycky strašně kazilo atmosféru. Někam se to prostě nehodí.
      • Hmm, ano, jistě, někde se to nehodí hodně. Záleží jak se to udělá... ten Infamous 2: Festival of Blood byl asi nejlepší - byla to prostě samostatně vydaná hra na PSN...

        No, ale je fkt, že hry někdy skončí jako hroznej mišmaš. Vem si TF2... pitomý klobouky a retardovaný blbiny to úplně zabily.
    • NEcápu, co maj lidi s tim, že když někdo vyjádří svůj názor, kterej neni oslavnej a bůh ví co, tak si rovnou stěžuje...tomu se řiká vyjádření názoru, nemusí se rovnou jednat o stěžování...dnešní doba je přecitlivělá...
      • Ber to s podhledem.

        "kam se nehodí..." naznačuje stěžování na fakt, že tam jsou.
        • Co třeba taková MAfia 2...DLC "zombie GodFather"...kam se určité věci hodí a nehodí je jednoduchý poznat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit