Přejít na výpis diskuzí

Hráči Beat Saberu jsou příliš rychlí pro Steam VR

11.2.2019 16:49
Šárka Tmějová 7 příspěvků

Beta Steam VR se v pátek dočkala nečekaného updatu kvůli hráčům česko-slovenského Beat Saberu. Experti na tuhle rytmickou taneční hru se světelnými meči se totiž zvládají hýbat rychleji, než co Valve předtím považovalo za limit lidských možností. Systém vyhodnocoval jejich mistrovské kousky jako chyby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

Trochu jsem se lekl, než mi došlo, že tím 3600°/s je vyjádřena jen úhlová rychlost... teda aspoň doufám že tam nikdo nenamotá zápěstím reálně 10 otoček za sekundu. 😀

• Ilusiveman

To asi né no, ale pružnost šlach ti zřejmě dovolí i vyšší úhlovou rychlost. Zvlášt u jedince, co se dokáže pomocí hry, defakto dostat k fanatickýmu, vytrvalýmu tréningu :D

• Ilusiveman

Hmm, ostuda, že jsem to ještě nekoupil. Nicméně fullset OR pořídit dnes neplánuji, čili levná PSVR to bude. 😈 

• Derp_1337

3600stupňu za sekundu? Slušné! Mě bolí zápěstí jenom když si skusím představit dělat takové pohyby 3-4 minuty (doba trvání průměrné písničky).

• niemand

Já si to koupil ve čtvrtek, po dvou hodinách jsem byl uplně hotovej. V sobotu jsem si pak navíc asi něco udělal se svalem u levé ruky, takže teď projdu tak dvě písničky jen tak z lehka a začne se mi klepat celá ruka >.> takhle to dopadá, když člověk jednou vstane od klávesnice :D Ale zápěstí kupodivu nebolí, zatim spíš máchám celou rukou než jen zápěstím. 

• Thyrmael

Ono tam to upozornění na začátku není pro nic za nic. Je třeba se rozcvičit stejně jako před sportem. A ideálně začínat s méně náročnými písničkami a nedávat si hned akrobacii. Zvláště 'custom' písničky jsou často o level-dva posunuté v obtížnosti oproti těm originálním.

Jinak je to docela náročné nejen na fyzičku, ale i na hlavu. Po hodině extra soustředění se na správné zásahy dostane i hlava zabrat.

• Ilusiveman

Prostě tím rotuješ. Jsi neviděl star wars?  general grievous čum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit