Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemam rad cod ale tento trailer bol pecka vtipny a dobry :D cely film by to chcelo taky
  • Nevíte někdo, co to tam hraje za písničku ?
    • Acdc - Shoot To Thrill
  • dobrý *1*
  • MrSanta
    Tak toto je velmi povedené *15*
  • Ellendway
    A crack už je venku... kdy to mělo vyjít? Zítra?
    • Se nedivim že už je crack venku protože stačí mít známosti ve vyššich místech a hru máš klidně i o 3 tejdny dřív já osobně sem jí měl o tejden dřív.
  • Plus za toho Dwighta Howarda na konci :D, ale cod4 prostě vede :D
  • Mě se rambo styl líbí, nemám čas (na rozdíl od někoho..) trávit celý dny pařenim a taktizováním s kámošema... Mám rád svižnou jednoduchou hratelnost kde se dá vychytávat spousta věcí... Proto hraju cod a né třeba cs bf nebo třeba ro (oboje tři sou super hry).... Jinak to video mě pobavilo :-).... nejvíc jak na konci zakroutí hlavou a řek ne: noob :-D
  • God-of-War
    neni o náhodou Sam Worthington z Avatara???
    • xMort
      Už v minulém díle daboval hlavní postavu.
    • Čistě náhodou je, a bezpečně se to pozná podle jeho výslovnosti... :-) Jinak neni to uplně špatnej commercial. Každopádně něčim mi přijde dost podobný tomuto http://www.youtube.com/user/freddiew#p/c/627F181E0CB37E19/52/NKogQf9ooR8 !!! Škoda Andyho... :-/
    • Cahir
      Náhodou jo.
  • Taky jsem se u toho dobre pobavil. Skvele vystihuje to, co MW3 je. Kdyz sem videl ty teasery tak sem si rikal "WTF?!", ale nakonec se z toho vyklubal dost dobry trailer a to MW serii vuuuuuubec nemusim. Puvodni CoD ftw!
    Mimochodem.. co rikate na tu velkou komedii co IW porada dneska v Londyne? :) Jede dokonce stream, ktery (necekane) laguje jak ....
  • Ataker
    Trailer je celkem v pohodě, ale to je asi tak vše :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit