Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh v čase 0.20 je tam vidět Octavie jedničková a za ní dvojková v bílé barvě :D fajn načasování.
  • uz se nevim dockat kdy to bude na PC objednal jsem si kvuli tomu TITAN Z *5*
  • Hraný trailer mě přesvědčil, že GTA je mi úplně u řiti.
    • a až se tě vnoučata jednou zeptají "dědo, hrál jsi nejlepší herní sérii na přelomu tisíciletí?" tak řekneš "Ne děti, to mi bohužel uteklo, teď už je pozdě to dohnat" *1*
      • GTA a nejlepší herní série? Kam jsme se to dostali...
        • Kujón: jo volit mezi ženskou a GTA musí bejt těžký, ještě že člověk může mít obojí *3*

          ASASA: je to tak, může se ti to nelíbit, můžeš s tím nesouhlasit ale to je tak vše co s tím uděláš
      • A až se tebe jednou někdo zeptá "hele, proč nemáš žádné děti?", tak mu můžeš říct "Strávil jsem celý život u nejlepší herní série a nikdy jsem neměl žádnou ženskou". *7*
        • To máš pravdu vždyť nové díly vychází každý měsíc to se prostě nedá stihnout něco jinýho.
  • Zing - 10:06 přinesl tento článek
    Eurogamer - zhruba v 11:00
    Games.cz - 14: 29

    To je poslední kapka. S láskou se loučím, čítával jsem vás kdysi každý den. Bohužel se toho příliš změnilo...
    • inak doma sme vsetcia zdravy jo?
    • Jack1947
      Uch, takto radši jdi, když ti tady servírují články "pomalu". Zbohem.
    • cumpi3
      jdi na bonusweb, to je lepší kvalitka *1*
    • Teda... máš hodně chabé kritéria. *7*
    • A co jako? Že to tu zveřejnili o pár hodin později? Nebo že to tu zveřejnili? Taková blbost ten tvůj příspěvek. Tohle je jen taková malá zprávička na okraj... *7*
  • Já chci GTA do Ruska. *1*
    • Jack1947
      Byl SA mod, kompletně překopaná hra GTA criminal neb tak nějak se to jmenovalo akorát to mělo bugy a nedalo se to moc hrát. To mělo 1x tolik skoro co San andreas ale bejt to něco v engine z GTAV. to by bylo drsný.
      • O tomto vím už dávno. Jinak Criminal Russia byla udělaná do RAGE enginu. Jmenuje se to Criminal Russia RAGE. Trochu jiná mapa jako v SA v GTA IV. Criminal Russia RAGE jsem hrál asi měsíc a skvělé jsem se u toho pobavil.
        • Jack1947
          Díky za tip. *4*
  • Jack1947
    Nevím no tedy, vypadá to skoro jak původní trailer (pouze hrané) ... GTA se ale hodí do ameriky a tam taky by mělo zůstat. *4*
    • Ty se zase skvěle hodíš do Bohnic.
      • já v tomhle s Jackem kupodivu i souhlasím, série GTA zkrátka k tomu americkému stylu patří
    • Některým lidem to bohužel trvá trochu dýl ale po několika dílech možná dostaneš rozum.
      • Jack1947
        Co rozum v čem, že už je amerika nudná nebo co ? to nedostanu protože to není pravda. *4*
  • GTA Ukrajina by bylo mnohem lepší :) Mělo by to i nádech válečného prostředí :)
    • tomu se říká ARMA 2, od vzhledu prostředí ve kterém se bojuje, uniforem vojáků až po ten mix staré techniky z dob studené války nenápadně doplněné moderní Ruskou výzbrojí v rukou povstalců
      • Jenomže to není v tak šíleném stylu jako GTA :) Třeba bys hrál za tři postavy,ukrajinskýho bejvalýho prezidenta,Putina a toho co vede ty separatisty,což by ten třetí jmenovaný byl něco alá Trevor :)
        • to by byla pecka, kdyby někdo dokázal převést mapu z Army 2 nebo 3 do GTA V
  • boze... ten kousek na 20s. to je moc 9/10
  • Spíš bych byl radši třeba znovu za Vice City nebo Londýn. Ostatně Rockstaři už dělali GTA z Londýna, ne? Na PSP či co... Každopádně Liberty City a San Andreas už jsou vyždímaný dost, takže jsem zvědavej, s čím se Rockstaři za 5 let vytasej.
    • GTA London vzniklo po prvním GTA. Od té doby nic.
  • radši bych si dal remake GTA 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit