Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Probudte korektora...
  • Mám rád Borderlands sérii, ale toto mě přijde jako nové BF (datadisk za plnou cenu).
  • proc se claptrapova zbran pri rychlem pohybu houpe jako by chodl na nohach ? Proc pro nej aspon neudlali nove animace .
    • aby si pockali na nejakyho mentala co se hrabe v tech nejmene podstatnych detailech a az zacne remcat tak se zasmali v podcastu, tak jako my, hihehehehahaha
      • V BL2 mam pres 200h a slo o luxusni hru kde byl promysleny KAZDY maly detail .
        BL2 Pre-Sequel vytvoren jinym studiem a detaily nesedi uz v uvodnim videu -> zrovna ve veci na kterou budes ve hre cumet opravdu hodne dlouho a velice brzo te to zacne neskutecne stvat !(pitoma cenzura clovek nemuze napsat ani vse vysvetlujici slovo! ) Ve veci kterou oni tu hru prezentuji ? Jak to pak vypada kdyz nemeli cas udelat ani par novych animaci ?
        Pak to cele zni jen jako mlynek na penize -> snizuje to hodnotu uz pred koupi ... rozhodne sem zrusil svou predobednavku a pockam jak to cele dopadne !
        • Já mám v BL2 nahráno téměř 1000 hodin (ve 2-4 lidech) a rozhodně jsem za celou tu dobu řešil naprosto jiné věci, než co se komu a kde houpe. *3*
          • třeba proč tam nedali tlačítko "buy all ammo" ale musíš na každou munici klikat zvlášť, nebo proč tam nedali zbraně na blízko? *3*
          • Kozy
            Cos tam sakra dělal tak dlouho chlape? *1*
  • Mam pocit že ti komentátoři a někteří tvůrci jsou fanoušci seriálu My little Pony.
  • Hraní za Claptrapa by mohla být celkem sranda,nebo aspoň příjemná změna *4*
  • nenavidim ho.
    • to jo, v otravnosti by si mohli podat ruku (kdyby nějakou měli) s Wheatleyem z Portalu *4*
  • Nechci rýpat, chápu, že odměny za článek nebudou nikterak zázračné, ale napsat nečitelnost jako "V dalším dílu série, kterou má na svědomí od Gearboxu, ale teď ji má na starosti 2K Australia, si můžete zahrát i za ikonického robůtka Claptrapa." hned v prvním odstavci? *13*
    • Ti co to tu pisou jsou snad zhuleny kazdej den, jiny vysvetleni mne nenapada :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit