Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju Betu a ohodnotil bych to takto. Co se tyce hry samotne je to skvele, velky prostredi, moznost Co-op v pribehu atd ale jak se clovek dostane do Darkzone tak je to a musim to rict takhle... ABSOLUTNI BULSHIT !!!! Takovejch nervu sem snad v zivote u zadny hry nemel. V Ubisoftu to asi nedomysleli a nemysleli na psychiku cloveka. Clovek co to hraje sam jako ja napriklad tak de do darkzone si nafarmot nejaky ty bodiky a nebo geat na sebe aby byl trosku lepsi, nebo nejakej ten ohoz na sebe aby se vyfrajeril, pak de zavolat vrtulnik aby si to mohl pekne poslat do Stash a v tu ranu tam pride parta 2 nebo 3 nebo 4 IDIOTU a zabijou vas protoze vy proti nim nemate sanci a vsechno vysypete nezbyde vam nic + se vam odectou darkzone expy a darkzone body za ktere kupujete lepsi vybaveni a ze se toho odecte dost, setril sem si 7000 darkzone bodu na oranzovou zbran, to sou ty lepsi a zabili me a z 3000 sem mel 1600 tak co to sakra ma byt ? To si to clovek proste sam nezahraje ? Jak nema kamose se kteryma to muze hrat tak at si tu hru radsi nekupuje protoze si ji neuzije ? Meli by vymyslet neco jalo solo darkzone nebo co-op darkzone bez pvp a s pvp zvlast protoze takhle se jim na to dost lidi vykasle. A kdyz uz se mi tohle stalo po 10ty behem jednoho dne tak sem se vynervoval tak ze sem si naštípal stůl jak sem do nej uz vynervovanej mlatil protoze co se v te hre delo uz fakt nebylo normalni a vylozene si tam lidi delaj naschvali a ponizujou se ;) takhle vam to reknu. Za me co se tyce Darkzone .. Ubohost a co se tyce mimo Darkzone tak skvele :)
  • Pete.palis
    zajímavý, jak se postupem času mění grafický kabátek her k horšímu, než bylo v prvních ukázkách *1*
    • Myslíš to tech demo prezentující možnosti enginu?! S nastupem next genu se výborci HW dušovali že full HD a 60 fps a v reálu je to často 900p a s velkými obtížemi stabilních 30fps. *6*
  • Alfu jsem hrál. Od Division jsem hodně čekal, a už alfa hodně navnadila. Vypadá to, že budu mít od příštího roku zase co na dlouhou dobu hrát *4*
  • dojmy jsou přímo křišťálově pozitivní, díky games za info, okamžitě, ale okamžitě předobědnávám, hry od UBI, to je prostě jistota, kor v dnešním světě, kdy z vás každej jen chce vytahnout prachy a za ně vám nabídne vyhajpovanej šmejd, je přístup UBI jako pohlazení na duši. No a games by sem nedali tohle prohlášení jen tak pro nic za nic, to se taky ví
    • zachvíľu ťa zabanujú keď spochybňuješ najlepšiu hernú firmu sveta ubisoft a s tým, že si tu platia najviac inzercie to nesúvisí
      • tje fakt, negativní a nesluníčkové názory už se tu banují automaticky, ironie a sarkasmus budou následovat, to těm čtenářům ukáže, projevovat vlastní názory
        • mam stejnej dojem, bude to tu za chvili korektnější než v Korei pod vedením Kim Čonga
  • mozna je to blba, otazka ale jedna se pouze o onlineovku s multiplayerem nebo tam bude i singleplayer?
    • Klasický singl tam nebude, ale přiběhová linka která by ti měla umožnit hru dohrát ano. Většina hry má být PvE, pouze Dark Zone což by měla být pouze část mapy v NY má být PvP. Většina gameplay videí až doteď byla právě z Dark Zone kde může docházet ke klasickým MP střetům mezi hráči samotnými.
      Prubnu betu a uvidí se. *5*
    • Jack1947
      Já myslím že jelikož Ubisoft tak SP tam fakt asi nebude... pokud ho dodatečně nedolepí v nějakém tom DLC. *4*
  • Jack1947
    PR, tedy skoro at nejsem zde kamenován *3* *4*
  • Veny
    Koho hru hraješ, toho píseň zpívej.
    Neříkam že je hra špatná, nevypadá zle... ale takováto forma šíření "dojmů" je nedůvěyhodná. Každý normální člověk by totiž kromě kladů řekl i nějaký ten zápor. Tohle vypovídá o kvalitě hry asi jako trailer...
    • Erien
      Na chyby je potřeba víc času než těch "pár" hodin (kdo ví jestli vůbec tolik času), pokud nejsou očividně vidět. Například u Zaklínače jsem si určitých chyb, všiml až po spoustě hodin, kdy se mi to rozleželo v hlavě.
      • Tak specilne u tohodle vydavatel bych to videl tak, ze pokud se ti to vubec povede spustit, tak je to pomerne slusnej uspech, a muzes hru prohlasit na jejich pomery za zcela bezchybnou ne?

        A nedelal bych si iluze o tom, ze meli moznost hrat hru, spis hrali peclive vybranou cast, ze ktery byly peclive terminovany vsechny problematicky mechaniky.
    • firebug
      Však ano, jde jen o další propagační trailer. Už jen to, že z těch údajně "15 nejaktivnějších členů komunity", které si Ubisoft pozval je ve videu zveřejněno jen pár hlášek PĚTI z nich, o něčem svědčí.
      • Tzn, 10 z 15, navic asi fandu, reklo, ze je to smejd ... ;D, taky dobry info.
  • Keby robili hre zlu reklamu, tak by ich ubisoft ani nepozval... Pozname taketo finty a reklamu.
  • Zdary hral sem to v Koline a gameplay byla dost podobna GoW nebo Uncharted - nic prevratnyho aspon co se do prestrelek tyce
  • z videi z alphy to vypada hodne slusne...tesim se dost :)
    • Veny
      Není moc FPS her s RPG prvky, takže se taky těším...
      • Jen malá korekce, tohle není FPS příteli, tohle je 3rd person akce stylu Gears of War. Za další tady nebude žádná kampaň, čístá onlineovka, takže srovnávat hry, které tu zmínili jiní je taky trochu mimo, i když ano, ten žánr FPS + RPG prvky by se ke všem hodil. Jen ne k The Division. :-)
      • Borderlands, Far Cry 3+4, Destiny, Deus Ex, Crysis 2, Stalker, Fallout 4, Dead Island, Dying Light, Dark Messiah, System Shock. Jo, moc jich není *1*
        • Veny
          Borderlands 2 + pre sequel, Mass Effect 1-3, Bioshocky, PayDay 1+2, Killing Floor 1+2, Hellgate London, Bulletstrom, Alpha Protocol, Singularity... vim, vim...
          Asi jsem měl napsat, že není moc těch, který jsem nehrál. Ale přiznejme si, že to není moc častý žánr.
          Destiny mě mrzí, že není na PC, a o Crysis 2 jsem ani nevěděl, že má RPG prvky (pokud to teda není jen pár upgradů, jako v Dead Space...).
        • Pockej, sak COD, BF, ... maji taky vsemozny unlocky, powerupy a pod ...
    • další downgrade...
      • a to mi je tak nejak uplne u zadku nakonec...
        herne to vypada jako neco,co by me mohlo dost bavit :)
        • Herně to bude hlavně o lidech. Ten první filmeček, co tu před léty proběhl, ten byl fajn hlavně díky střihu a kooperaci lidí.
          • Jinak receno, klasickej tard play, jako vsude.
          • asi jo...bude to urcite plus,kdyz budes hrat s kamosema... :)
        • herne to vypada jako neco, co jsem uz 28x hral nekde jinde...
          • a opet mi to je u zadku... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit