Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Bude mít ještě MRDa? Ne, děkuji. Poslední hru, co koupím bude Raymen, co nemá MRDa. Na to ostatní sere pes.
  • Ja teda doufam ze Assassina nezmeni, jen ho opet o kousek pribrousi, tak jak se delo doted. Mohl by klast vetsi duraz na hracovu volbu
    (stealth - slabší, ale mrštnější zbroj, zbraně na dálku, dýky...
    power - menší doskok (např.), ale větší výdrž, obouruč zbraně apod), prostě to vypilovat, aby výstavba měla větší dopad než jen počet zlaťáků a tak :-). A hlavně zachovat skvělý příběh :-)
  • Hm tak na AC3 jsem opravdu zvědav. Doufám že hra přinese hodně nového a prostě nepůjdou ve šlepějích COD!...
  • Jsem zvedav na Ghost Recon a Far Cry - jestlá koupim, to uvidim az podle recenzi.
  • fuu v prvej chvili som precital : Hry od Ubisoftu, které prý pujdou ještě letos *1*
  • No, těším se akorát na nové dobrodružství Sama Fishera a doufám, že se tam vrátí ten pravý stealth a skvělý nádech z prvního dílu (který je podle mne nejlepší). Neříkám, že Conviction byl špatný, ale nebylo to ono. *9*
    • jediné hry od ubisoftu co mne vždy budou bavit jsou Splinter cell a Silent hunter.Oboje bych klidně dal v novém znova.
    • No, mě se nejvíc líbila trojka (bylo to víc stealth než dvojka, mělo to alternativní cesty, dobře napsané hlášky...), bože to byla hra!

      Taková, kterou už nikdo neudělá.

      Přijde mi, že s UBI to šlo brutálně z kopce.
      • Všechny díly byly skvělé, navíc ted jsem si uvědomil, že chaos theory jsem vlastně ani nedohrál, dostal jsem se jen do lázní, kde jsem zabil Shetlanda.
  • Ubisoft NIKDY viac.

    Dodnes nemám bonus content k homm6 deluxe de. Ja len aby si ľudia uvedomili, za čo majú v ubisofte svojich zákazníkov.
  • nic po cem bych touzil
  • rancor1223
    Na třetí Assasins Creed se docela těším, doufám ale, že nějak zásadněji upraví gameplay, protože už začíná být nepříjemně ohraný.
    O Far Cry 3 začnu uvažovat až zeruší ty body co pořád vyskakují na obrazovce.
    Ghost Recon:FS bude totální propadák, co se kvalitativního hlediska týče. Prodeje tak špatné nebudou, američani koupěj každou blbost... Stejně tak ten Ghost Recon Online.
    BIA:F4 vypadá na jednu stranu divně, ne druhou jako Borderlands (což až tak špatné není *1*), tak uvidíme...
    A on bude nový Splinter Cell? Super! Těším se!
    • jj novej SP už s enemužu dočkat Sam je prostě borec.Mohl by bejt klidně sním film.
      • Jazz
        Film už měl být dávno, dávno, dávno, ale nikdo se k tomu bohužel nemá. *10*
        • rancor1223
          Vážně? Film? To chcete riskovat že to úplně zmrví tak jako 98% filmů podle her?
          • Proč dělat film podle hry? Když samotná hra, je dle románu, knížky?
            A je nespočet filmů co jsou dle knižní předlohy, chlapci chlapci :-))
            • Knížka byla až potom a jediná podobná není od Clancyho ale od Flyna.To co jsi (pkud jsi) četl bylo napsáno až po hře a ještě né Clancym ,ale nějakým kulukem.Clancy je pod tim jenom jako značka
          • njn vlastně máš pravdu
        • hlavně né Uwe Boll *1*
      • film bych bral. jednicka ani dvojka me vubec nebavili takze pro me by byl film ideal :)
  • pokud se svou stupidní ochranou tak né děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit