Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A chystá se bonusová mise v DLC kdy někomu spadne mejdlo ? *8* *8* *8*
  • Když jsem před mnooha lety hrál simulaci švába (Bad Mojo), přišlo mi, že už asi úchylnější námět nenajdu. (Mimochodem to byla i v celku zábavná hra.)
    Na simulaci kozy a chleba jsme si už asi taky zvykli, ale sprchování - to mě po*er :-)

    Nebo radši ne, co kdyby někdo přišel i se simulací WC.. *15*
    • kozy ? jakoze zensky kozy ? a co si tam jako delal ?
      • Hehe, kéž by to byly TY kozy... Byla to jen jedna koza (neamputovaná lidksá) - ale zvířecí. *15*
    • Jack1947
      Co nevidět bude Restroom simulator i s DLC štetkou, mytí zadku a atak dále... a bude hlavní to vytlačit co nejdelší...
  • mega uchylarna.
  • Vogon
    Hurt Me Plenty a Stick Shift byly nevídaný zážitek. Pokud jste nehráli ani jednu z her od Roberta Yanga, tak se prostě nemáte právo nazývat hráči, to je prostě hráčská povinnost.
    • Jj ty hry jsou proste takova ta klasika co pohladi!

      Navic se neboji ani novych technologii - Physically-simulated water droplets! (This is the most technologically advanced male shower simulator in the history of video games.)

      A neni to takovej ten linej vyvojar co vsechno odbyde pixel artem viz. http://store.steampowered.com/app/359050/
      • ten shower simulátor je total psýcho..... *12*
      • Jack1947
        Jo tak tojo Drasťo to jsem neveděl že si... na tom takhle np.
  • Pro tebe hra jako stvořená.
  • Jack1947
    La noire heheh... no a o té homo hře na sprchovanou a ni nemluvě fůůj *11* *12*
    • No zrovna u tebe bych čekal,že budeš chrochtat blahem.
      • Pro by mel chrochtat blahem? To neni hra o dementech ve sprse ale o homosexualech ve sprse...
  • Vy už jste s těmi nadpisy jak iDnes... Co byste neudělali pro větší čtenost... Prej freeware verze LA Noire *7*
    • jj jj jj jj jj jj.. chtělo by to přitvrdit.. :( třeba flash hry!
  • Pete.palis
    odkdy se homoklády sprchují v brýlích? *1*
    • Vogon
      Vidím, že pán se vyzná. Jsou tam ještě nějaké nepřesnosti?
    • BoB.2
      To nám řekni ty.
    • pouč nás, jak to dělate?
    • Because, fuck you! *15*

      GOTY 2015

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit