Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rayman Singstar ..... :/ těžko říct , jestli by nebyl i zábavnější .
  • No podrž koště jestli takovýchto levelů bude víc (toto není první video, kde je tento styl hraní vidět), jen běžíte a občas skočíte, žádná obtížnost nic, hudba a grafika fajn, ale doufám, že z toho neudělají cod skákačku s více padajícími mrakodrapy než hopsáním.
    • Jediný Rayman, kterého jsem hrál byla jednička(toto se ji hodně podobá), a ačkoliv jsem dohrál castlevania:chronicles(remake původní castlevania na PS1, který je podle některých těžší než původní castlevania, kterou jsem taky dohrál), tak raymana jsem nikdy nedohrál(Možná je to tím, že ve skákačkách, nebo jak se tento žánr jmenuje, nejsem žádná hvězda), takže já bych se toho, že to bude lehké nebál.
    • Žádná obtížnost? Tak to jsi asi spadl z višně. To druhé video třeba ukazuje, že musíš skákat v naprosto přesných okamžicích a hudba ti u toho dost pomáhá (ale klidně ji vypni, dá se to hrát i potichu). Rayman Legends bude bomba a to naprostá. (A ano, vím, o čem mluvím, hraju "Daily Challenge" skoro každý den už několik týdnů.)
    • montatatana
      Jsou to specialni hudebni urovne, takze zadna panika.
    • No, napřed si projdi sérii *3*
  • Proč když kliknu u videa na přeskočit reklamu po časovém limitu tak místo toho stránka vyscroluje nahoru a tu kokosovinu stejně nepřeskočí?
    • BTW ta "bedna" je Cajón (čti kachon) který de facto nahrazuje celou bicí soupravu a řekl bych, že Ancel je docela slušný perkusista(čti mlátí do rytmu do bedny opravdu dobře)
  • To bude tak dobrá hra. Já to úplně cejtím v kostech ;-)
  • Trisska
    Hudba je dobrá a bez těch otravnejch skřeků by byla ještě mnohem lepší.
  • montatatana
    Výborný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit