Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Mám Classic, takže mě to krapet netrápí. 

    • owny

      Možná by mělo, protože se to týká i Classic. Navíc jako Classic budeš platit stále 12 USD namísto nových 10 EUR, pokud si to sám nezměníš. 😀

  • owny

    Kvalita Choice/Monthly dost upadla a už málokdy se tam objeví nějaká lepší hra. Stále mám u nich aktivní předplatné, ale většinu měsíců "pauzuji". Teď pauzující zákazníci budou dostávat menší slevu a na 20 % dosáhnou až po roce bez pauzy, takže udržovat předplatné už nedává žádný smysl.


    A co nový Windows-only klient pro stahování DRM-free her? Meh.

  • Spíš taková labutí píseň. Už hodně dlouho jsem u nich nic nekoupil. Monthly je z 90% brak a tu jednu hru kterou bych chtěl už většinou v té době mám levněji, obzvlášť pokud to je něco s DLC, tak většinou dávají jen základ a pak se dost často stává, že kolekce DLC+základ je výhodnější než základní hra, ale když máte základ, tak někdy ani nejde koupit nebo vám neodečte cenu za základní hru viz. Planet Coaster a slevy na storu mají schválně nastavené podle bonusu k předplatnému, takže pokud ho nemáte, tak je lepší kupovat jinde. Škoda, přitom v jednu dobu to byl velmi slušný obchod.

    • LessPh

      Uz tam opravdu dlouho nic poradnyho nebylo, zrusil jsem uz i emailove upozorneni na novy monthly asi pred rokem. Kde jsou ty doby, kdy Tam byla Civka a TWW. Diky Humble Bundle jsem naskocil do serie TW a ted mam predobjednano TWW3 :D

      • LessPh

        A jeste zamysleni nad drivejsim perfektne nastavenym business modelem... velke tituly, ktere se daly na HB poridit, tam vychazely pred major releases... co tim myslim?

        Civka tam vysla asi mesic pred vydanim prvniho velkeho DLC, tim Firaxis rozsirilo hracskou zakladnu a tim podporili prodej DLC, takze ze hry meli skoro nic (navic hraci, kteri na HB Civku koupili, by to nikdy v retailu nekoupili), ale pak vice hracum prodali DLC, ja koupil obe hlavne po releasu.. a do Civky bych bez HB nikdy nenaskocil.

        To same s TWW, jednicka byla na HB kousek pred releasem dvojky, opet rozsireni zakladny.

        Bylo tam jeste vic prikladu, ale uz si nevzpomenu. Opravdu si cenim toho business development managera, ktery tam kdysi byl a nastavil tenhle model.. fakt super a win win pro HB i vydavatele.. pak asi dostal lepsi nabidku, odesel a HB slo strme dolu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit