Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil sem na steamu ale sem zklaman, čekal jsem multiplayer po netu, ale je to jen remasterovany single. No nic na konec si stejne vystačím s dosovou verzí a hraní po síti či po vpn s kamošema, to je teprv pecka.
  • No teda, podle recenzí na GOGu nic moc, hlavně co se týče ovládání.
    http://www.gog.com/game/z
    • Jo, jo. Prej je tam těžce rozmrdaný ovládání myškou :(
      • Dohráno a je pravda, že to ovládání mohli doladit párkrát jsem s myší skoro švihnul o zeď ono kombinace špatně optimalizovaného ovládání + debilita některých robotu kdy mu dáš jasně příkaz a on se loudá jak ňouma nebo uhýbnost taknku když ti light tank nepřítele sejme zrovna vyrobený heavy to naštve :D. Ach jo staré dobré hardcore časy.
    • Podle mě to bude "vylepšený" paskvil asi jako remaku Chaos Engine.
  • a je to opet delane komplet v assembleru? nebo uz pouzili nejakej moderni sh1t?
  • Johnny
    Já chci nějakej Remake KKND a KKND2:Krossfire.... jedna z nejlepších RTS na světě a ona porad nikde :(
    • Načo remake, keď sa oba diely nachádzajú na GOG?
      • Johnny
        Ono na GOGu ani neni potřeba, protože puvodní KKND funguje na win 7 a po prepsání Konfiguraku i v HD. Napsal sem to špatně, ale ja už to hral tolikrat, že bych chtěl aspon nějaky nový kampaně... :(
  • Black_Hand
    hmm, divna nahoda, ze jsem doma nasel zrovna dnes neporuseny plakat Zka ze stareho score...
  • to je drahe kde to stahnu zadarmo ????
    • Zadarno si muzes stahnout kalhoty.
  • flash789
    Jo..bezva hra..dohral jsem ji joypadem na PS1, takze obtiznost +5:)
    dvojku pak na PC, taky super hra..skoda ze Bitmap uz moc nefunguje a netvori nic nového..kdysi to byla firma co tahla spicku herního prumyslu..
  • A upravili i obtížnost? :) Co si vzpomínám, bylo to docela dost těžké.
    • ano nekdy byli hry tezke, to asi nebude nic pro tebe, jdi si zahrat call of duty
      • Hry jsou těžké i dnes, alespoň některé. K tomu je určeno nastavení obtížnosti, aby si každý mohl vybrat a nemusel se zbytečně frustrovat, víš? Něco takového bych si představoval od remaku. I když tohle je jen remaster, takže to bych chtěl asi trochu moc, za 5$. A CoD hrát nepůjdu.
  • Kto nevedel prejsť ani za boha prvý level, tak buď mal 3 roky, alebo je ****. Z je dávno na mobiloch pod názvom "Z Origins". https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.kavcom.Z Origins tam stojí 3,82 Eur, čo je menej ako 7 USD. Škoda že Zod Engine http://zod.sourceforge.net/ dopadol tak ako dopadol. Tam sprvádzkovali multiplayer pre 4 hráčov, Z ako hra je super! Jednoduché pravidlá, ale akčná až až.
    • Predpokladám, že to bola reakcia na mňa. Bol to prvý level z dema, nie prvý level z hry, to je trochu rozdiel : ) A hej, mohol som mať tak 10 rokov.
      • JJ to demo mám ještě doma :D Pamatuju jak mi ten level dělal taky problém a mám pocit že je to dokonce jeden ze 3 nejtěžších levlu pokud se teda nehraje na easy. Tuším, že to byl 6 nebo 8 level ted si přesně nevzpomenu.
    • Na GOG je cena $5.59. Ak majú urobený dobrý multiplayer, tá hra sa oplatí. Je to o tom obsadiť čo najskôr územie, niečo ako pretláčanie sa. Stačí jedna chyba a prehrali ste. Nie je to zároveň tak náročné ako Supreme Commander, pri Z ide o kusy jednotiek, kým inde o stovky. Z je nenáročné na výkon PC, preto je aj na mobiloch ale zároveň je zábavné, nie je to len tupé klikanie.
  • Myslel jsem to to vydavaj na mobil a ne na PC .. hral jsem to .. bylo to celkem zabavne, ale nevim jestli bych to hral znova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit