Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je jedna z těch her, co vypadá dobře když to hraje někdo kdo to umí, ale já jsem se do toho nemohl dostat, po pár hodinách jsem to vzdal, jsem v tom uplně nemožnej :D 

    • Já se taky ani nemohl trefit ale časem už je to lepší:D jestli se hodláš se k tomu vrátit tak můžem zahrát spolu teda pokuď hraješ na PS, jsme ve dvou a chybí na vždy jeden hráč:D

      • cus, diky za nabidku! ja jsem PC master race a ještě ke všemu jsem to totálně vzdal :D hraju teď new game+ s druhým děckem doma :))

  • Hunt je fajn... na chvili si dam pauzu a pak se rad vracim - eventy a podobne... neexistuje snad hra, kde se da zhebnout tolika zpusobama a hlavne zpusobem co necekas - sam sebe, pasti... je to super oddech a tesim se na novy engine, hlavne nejaky novy prostredi!

  • Hunta už nějaký ten rok hraji a musím vývojáře pochválit s jakou láskou hru rozvíjejí. Snad to bude pokračovat i nadále. Pro mě je to aktuálně král extraction-shooter žánru.

    Snad zde dojde i k aktualizaci recenze pro hry, které se časem někam posunuli jako tahle hra, nebo například For Honor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit