Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry ale s hodnocením rozhodně nesouhlasím do hry jsem se naposled dlouhodobě zasek u zaklínače dvojky kdy jsem ho vydržel hrát 14 hodin v kuse, kdiž jsem tohle dneska zapnul říkal jsem si rubačka jako každá jiná ale po hodině hraní mě to neskutečně chytlo a vydržel jsem u toho jen za dnešek 10 hodin a to sem ani nezkusil lan a editor, u mě si minimálně 8 zaslouží protože se u toho zatraceně bavím a to je na hrách to podstatné.
  • Já jsem to zrovna dneska dohrál a s tou šestkou naprosto souhlasim.. V podstatě naprosto neoriginální rubačka bez nápadu, kde i souboje sestávají jenom z lehkýho a těžkýho útoku, resp, střelby z luku.. Nicméně ty hlášky jsou naprosto bezkonkurenční a když se to nehraje moc dlouho v kuse, tak to i baví. Sice se po chvíli dostaví strašnej stereotyp a člověk to musí na den vypnout, ale druhej den se u toho zase tu hodinku hezky baví :) Prostě pěknej nadprůměr, hra nic moc, ale zabaví..
  • v téhle hře je jeden nevinný, ale zcela geniální vtípek, který jsem rozdýchával celý den...takhle si přestavuji legraci, žádné uměle šroubované hlášky jako v DNF
    • RavenHolm
      Můžeš aspoň naznačit o co jde? Jen lehce.
      • vyplývá to z kooperace při řešení jednoho puzlu, kdy Elara má udělat něco, aby Caddoc mohl následně udělat něco, tak ona to udělá, Caddoc jde v dobré víře udělat to svoje a najednou... *8*

        vtip je právě v momentu překvapení a naprosté nečekanosti, protože podobných situací už bylo ve hře předtím několik a teď najednou tohle, skvělý fórek, který od umělé inteligence ve hře nepamatuju *5*
        • může to bejt i naopak :D že tam elara pošle caddoca a caddoc z toho tlačítka ustoupí... :D
        • A tak mě napadá, kdyby to hrál člověk v coopu tak o tenhle moment tedy přijde? Pokud teda vašeho spoluhráče nenapadne udělat to samé *1* . Nebo sem to nepochopil?
        • RavenHolm
          Díky už vím. Povedenej okamžik a popravdě bych udělal to samý *5*
        • Tak to neni žádná umělá inteligence, ale skript, mezi tim bych rozlišoval. Naskriptovat se daj všemožný zábavný situace.. Nicméně to bylo vtipný, to musim uznat. A taky jsem se trošku lekl :)
          • jo, ale bylo to přímo ve hře a mě najednou Elara připadala jako živá zlomyslná holka *4*
            • SA-reg
              No já to rozdejchávat nemusel, ale taky mě to překvapilo.

              Přece jen ji na tlačítko pošleš jako normálně a čekáš, že jako NPC prostě jen poslechne, ale ona ne.

              Takže síla toho je v tom, že hra tě vyloženě naučí to nečekat.
  • Cosi
    Tak jak jsem byl poslední dobou nasranej a kritickej jak Dan Vávra úplně na všechno. Tak tahle recenze se mi líbila. Pěkná, stručná a nakonec i z textu vyznívající číselné hodnocení.

    To víte já jsem děsný odborník, proto tomu taky děsně rozumím. *4* *5*
    • ucho
      tady jsou snad všichni odborníci, ne? *5*
      • Cosi
        Pravdu díš, milý brachu.
  • Tohle za 6? Ale to bude tím, že jsem nehrál coop :) Nuda, šeď, nuda, nuda, šeď... Po čtyřech hodinách jsem to vzdal a letělo to zpátky k majteli. Že já si vždycky pujčím takovou hovadinu *1*
  • no koment paneboze tahle hra si nezaslouzi 6 ale rozhodne 7 alespon.....mozna se autor bal srovnani s Dukem:-))

    posledni dobou se s tema 6kama roztrh pytel.
    • mínusy za co?? a si se začnu doma řezat žiletkou do třísel pač mě tady nikdo nemá rád. :-)
      • aspoň vidíš, proč teď všechno dostává 6, zaslepených fanatiků Dukama s pukama je tolik, že se prostě na games.cz budou bát dát nějaké hře vyšší známku než 6 *1*
  • SA-reg
    Já osobně byl hodně spokojenej. Viz uživatelská recenze.
  • me prijde ze recenzenta hra bavila byla dobry neoc se mu nelibilo tak tomu placnul 6 nadprumer proste a vsichni jsou spokojeni jenze kdyz uz je to treti hra z 6 ?
    • ucho
      je to jenom číslo, neexistuje jedno "správné" číslo...
  • Přesně jak tu někdo psal, od teď díky Dukovi šestka supluje za desítku. *1*
  • jj dalsi bude daggerdale taky za 6 *3*
    • BoB.2
      daggerdale si 6ku nezaslouží protože je nedodělaná dost mě tím naštvaly *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit