Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předem díky za mínuska, ale proč autoři dělají hru z doby, o které ví zjevně naprostý kulový. Podle mě je tahle hra úplná kravina. Kdyby ty lovce hodili do doby ledové třeba na americký kontinent, měli by taky k dispozici řadu zajímavých "příšer" a k tomu by se bývali mohli držet nějakých "reálií" a nevytvářet totální slátaninu. *7*
    • předem nemáš zač ...
    • Jde o předpoklad, možná pravdivý, že hráče víc osloví lovení dinosaurů, než losů, vlků a popř. mamutů. Pračlověk samozřejmě dinosaura potkat nemohl, ale hledat ve hrách realitu a fakta, je prostě blbost. *7*
      • Co je špatného na obřích losech, mamutech, srstnatých nosorožcích, jeskyních medvědech atd.? Podle mě to byla úžasná zvířata, která by měla šanci oslovit a byla by dostatečnou motivací k lovu. K tomu by se autoři mohli pišnit jakous takous realističností a vytvořit třeba i docela smysluplný příběh. Lovit dinosaury? Sakra, to už tu bylo, ne? *1* Kromě toho se jen ztrapňují naprostou neznalostí reálií (a tady mi fakt nejde o lidi lovící dinosaury). To už dinosaury mohli rovnou nechat lovit na Měsíci a pomáhal by jim v tom Mickey Mouse.

        Ne vážně, kdybych své snahy a mnoho času vrážel do nějakého projektu, makám na něčem smysluplném a originálním a ne na kravině, co už tu v nějaké podobě byla několikrát a nikdy toto téma neoslovilo nějak zvlášť nadprůměrně. *3*
        • Hele já bych tu hru úplně nezatracoval. Si vem, že pokud dneska nehraješ simulátor, nebo sport, tak víceméně mlátíš mutanty, nebo nějaké jiné (mimozemské) stvůry (v nanoobleku :) ). Co my víme, jak se tam ty lidi mezi dinosaury dostali, třeba se vrátili v čase co já vím. Rozhodně to nevypadá na odreagování špatně (hlavně MP), snad to klucí někdy dokončí.
  • To chci hned a tady *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • no mohlo by to byt zajimave, ale do te doby Primal Carnage gogo .)
  • kickasl
    Teoreticky hra s dinosaury nejde pokazit.
    to bych se docela hadal, tam toho jde pokazit
  • Tohle budu sledovat jako ostříž.
  • Chtělo by to podstatně lepší modely dinosaurů a pohyby, ale hratelnost vypadá ok.
  • Amylee.Anderson
    Hele, Connor! Vypadí to docela hezky, ta mlha a dinosauři v dálce a stylizace do vyblitý zelený, má to zvláštní "feeling".
  • Kozy
    Tohle ale vůbec nevypadá špatně, hlavně ta multiplayerová složka by mohla mít něco do sebe. Doufám že nezůstanou jen u luku, nebo mít tábor v korunách stromů, proč ne.
  • Zatím to vypadá přinejlepším divně, ale snad se to povede mohlo by to být opravdu zajímavé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit