Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem betu. Graficky uz tehdy prumer,ale nakonec mmo neni jen o grafice. Nejvice odpuzujici by animace,vylozene hnusne UI a nesmyslne herni mechaniky(random heal, stealth pro kazdeho= warbanda 20 lidi se za bileho dne "nepozorovatelne" proplizi pres cele bojiste az k dobyvanemu hradu,apod.) Pro me asi nejvetsi mmo zklamani.
  • Morraw
    Škoda, že nevybrali Elsweyr :(
  • Khanemis
    Jediná škoda, že se děj TES Online neodehrává ve čtvrté éře. Summerset ostrovy pod nacistickou vládou Thalmoru by byly jistě velice zajímavým zasazením se spoustou potenciálu. I když pravda pro potřeby onlinovky možná ne úplně ideální:)
  • ja to zkoušel při jednom "free" víkendu .. nevěnoval sem tomu ani ten vejkend ..
  • Llour
    V případě ESO jsou pro mě hlavním problémem ty animace pohybu. I 10-12 let stará MMO je mají lepší a přirozenější. Jinak je to dobrá hra, spousta obsahu.
  • Je to těžká nuda, která mohla být jako singl s kooperativním modem, daleko lepší, bohužel je z toho MMO nepovedený nesmysl, který má nejhorší systém guild aukce, ze všech her co jsem kdy viděl .
  • 2003.jpg
  • da se to hrat ?
    • jamar28
      TES Online je teď na týden zadarmo, tak zkus sám.
    • Já to hrál cca 2 měsíce z toho poslední 2 týdny hraní jen z povinnosti a jsem si naprosto jist, že tohle již nenainstaluji ani za zlaté prase, PvE na max. lvlu o ničem pořád dokola totéž od první minuty hraní a PvP naprostá sr**ka, kterou hrají jen masochisti, navíc systém craftění je opravdu na dlouho a pro lidi co nevědí co s časem, takže vlastně zjistíš že na max. lvlu nemáš krom neustálého dělání stejných questů a chození stejných dungeonu co dělat. Je obrovská škoda, že to je MMO hra a ne singl jako byl Skyrim
    • je to nuda
    • Dá, ale není o co stát. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit