Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

    Predposledni odstavec mi hned pripomel Rimmera: Zaútočíme zítra - pod rouškou denního světla. To je to poslední, co by čekali - útok za dne přes minové pole. :D

    Jinak IGI bylo husty, ale nevim jestli bych mel tak jako v patnacti nervy dneska hrat dvouhodinove mise bez savepointu s tim ze staci jedna kulka vetsiho kalibru a muzu zacit znova, klidne na dohled od konce urovne. Tehdy to byla jedna z veci ktera tomu dodavala stavu. Clovek netusil vubec do ceho jde, zadny oznacovani vojaku atp. v pulce pak odnekud vyjelo BVPcko a babo rad jak ho obejit nebo znicit aby pak cloveku nevjelo nekde do zad. Sniper po vas vystrelil i skrz prekazku kdyz vas videl za ni zabehnout a kdyz to byla drevena bedna tak prosla skrz (ano, tady se pracovalo s prustrelnosti materialu) a nazdar. A nejvetsi pecka zbran byla Pancor Jackhammer. Vubec zbrane tam pusobily jako zbrane... vypustit davku z Uziny trhalo usi a zalehnout s Minimi a vykostit hloucek nepratel bylo znacne satisfakujici (nez si clovek uvedomli jakej rambajs udelal a ze se na nej sebehne pul mapy). :)

    Hmmm asi bych si to mohl jestli to na Win10 pujde jeste spustit zase zkusit. Po tech vsech strileckach kde clovek vidi nepratele skrz zdi, ranu z fiftycalu do hrudniku do deseti sekund rozdejcha zarohem jen tak a enemacy jsou slepejsi nez jejich munice by to byla treba zase prjemna vyzva. :)

    • Row

      A ted si tak jeste uvedomuju ze tam byl vlastne misto mapy tablet, kde se dalo koukat ze satelitu... tam se pohybujici se cile nejak markovali, ale z vlastniho pohledu uz si je clovek musel najit sam.

      Cim dal tim vic mne zacina zajimat jestli je to furt tak dobry nebo jestli jsou to jen klasicke nostalgicke bryle. :D

      • mr.clayman

        Tak já ještě někde CD s jedničkou mám, ale vracet se k tomu zatím neplánuju. 😀

  • Lukass

    Jedna z prvnich her co sem hral na novym pc jako nactilety :D   IGI 2, tenkrat sem z toho slintal blahem a taky to bylo sakra narocny a o nervy :) 


    Jednicku tu sem sotva rozjel a hral tak v 10 fps :D

  • Z popisu mi to zní, že to s původní hrou nebude mít nic moc společného. Co si vzpomínám, tak ta těžila hlavně z toho Stealthu a velkých open levelů, kde byla na tehdejší dobu hodně nezvyklá svoboda řešení situace. Spolu s brutální obtížností to byl hodně plíživý zážitek.

  • TheGGG

    omg, o tomto slyším poprvé a vypadá to fakt dobře.... další hra ke budu moc realizovat svého vnitřního johna wicka... cooooooool

    s novým splinter cellem bych vůbec nepočítal, tedy né do té doby než ubisoft přijde na to, jak tu hru překroutit tak, aby seděla do jejich současného stylu a politiky

    • mr.clayman

      Spíš bych řekl, že hledají nějaký příběhový pozadí, který jsme zatím neviděli stokrát předtím.

    • Row

      John Wick, to je presny, nektere mise mely dost rychly a tuhy zacatek ze to clovek opakoval tolikrat, ze opravdu sel jak automat. Sprint na palpost, Glockem ustrilet kulometcika a vojaka u nej, sebrat mu Minimi, prokropit sniperskou vez, zalehnout nasypat 3 pribihajici vojaky... cisto, vylezt na vez, vzit sniperku a vycistit si vstup do hlavni zakladny... no a kdyz jsi to prezil, tak jsi mohl jit zjistovat jakou dalsi sekvenci kroku se budes muset k tomu jeste naucit. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit