Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám Stalingrad a Moskvu koupím taky, ne teď, ale stejně jako Stalingrad o půl roku, rok později a budu spokojenej, je to krásný simulátor pro NADŠENCE... btw kdo říká, že IL-2 jel někdy historickou akci? Kampaň byla VŽDYCKY náhodně generovaná věc, prostě si sedl do kokpitu a tradá na cokoliv... Myslím, že kromě původního 1946 s modama není nic lepšího pro lítání při klidném a volném večeru... Ale já jsem IL-2 veterán, mám všechny starý IL-2 až po 1946 v krabičkách a tohle je první věc po dlouhé době, co se k tomu přibližuje... (I přes to zatracený levelování)...
  • Je to sim pro opravdové nadšence virtuálního létání. S odpovídajícím vybavením si tento simulátor neskutečně užijete
    • Ano, musíte do toho narvat desetitisíce a pak Vám nezbude nic jiného než si užívat. *4*
      • Proc desetitisice?
        • Warthog hotas a pedále...
  • WWII sim s kvalitnou dynamickou singleplayer kampaňou, to už v dnešnej dobe asi nehrozí, hm?
  • Předně to není DLC, ale balík nové mapy a dalších letadel za plnou cenu. Na té „historické mapě“ není technicky Moskva – je tak nějak mimo hranice mapy. Kampaň je slušně řečeno trapná, ahistorická, (včetně fantasmagorických vyznamenání) a v multiplayeru se vesele čítuje. Takže za ty prachy se to rozhodně vyplatí. Ale pokud Vás baví drahé hospodské unreal online rvačky, neváhal bych. Další mapa a letadla k ničemu.
    • Nechci se vývojářů zastávat, protože to jsou hov*da co se týče FM a Fw 190, která není stále kompletní a jiná letadla lítají až moc dobře, ale co se týče těchto informací, která uvádíš, tak jsou zastaralá. Moskva tam je, cheatování byl průser, který se už odstranil. Je spousta serverů, kde jsou organizované polety.
      • Moskva už není za okrajem mapy a jde nad ní letět a bombardovat? Vyhružný mail o čítování jsem taky četl. Obávám se, že přání a realita nakonec budou dvě věci.

        Já vím. Je spousta serverů s organizovaným poletem. *1*
      • Takze jinymi slovy to stoji za koupi?
        • Záleží jak jsi náročný hráč. Já co se týče FM, tak hodně. Bohužel DCS 190 má asi nejlépe, co jsem tak slyšel, ale zatím mají jen pár letadel a vůbec nemají mapu... BoS co se týče grafiky, vypadá hezky, optimalizace je už o něco lepší a snad bude ještě lepší, protože makají na DX 11. Prostředí, efekty a zvuky vypadají slibně. Pokud na to nespěcháš doporučil bych si počkat na slevu. Bohužel Bos nemá žádnou konkurenci a je to znát. WT neberu jako simulátor ...
          • 190ku v DCS mám a mám ji i v BoS. Ale musím jednoznačně konstatovat, že 190ka v DCS je jiná liga, jen to její nastartování je lahůdka, myšleno jakože parádička. Nebo ladění zaměřovače a vůbec práce s ovladači v koptitu stroje atd. Bohužel ta "kampaň" co je v DCS je jaksi nemastná, neslaná. Ale to bude asi o vkusu a chuti každého.
          • Ja myslim ze BoS je uz tak dost narocnej :D
  • tomocz
    Jen 8 nových mašin? To mi přijde dost málo za tu cenu. To se snad radši půjdu rozčilovat do War Thunderu, kterej sice není toliko simulátorovej (hraju realistický bitvy - což je tak na půl cesty mezi simulátorem a arkádou), ale je v podstatě zadarmo a mašin je tam mnohem víc. je mi jasný, že do singlu těch pár strojů stačí, ale pro multiplayerový řežby bych si jich přál víc. Když si vzpomenu, jak jsme experminetovali s různýma strojema v původní IL-2:1946...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit