Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice už je to trochu později, ale dostal jsem se k tomu až teď. Nevím asi hraju něco úplně jiného, protože po odehrání asi 5h kýbl nudy. AC Odyssey super, Zelda Botw taky, ale tohle mě vůbec neba.

    Neustále se opakující otravné hádanky, jámy a vedlejší questy. Nemám vůbec chuť objevovat novou lokaci, bo tam bude zas plno stejného opruzu....

  • Morraw

    Já mám dohráno. Komplet. Cca 60h.

    Moc mě to bavilo. Krásná audiovizuální stránka, tematické Řecko, dynamická hratelnost.

    Ten humor tam je fajn, takový trochu “silly”. Chvíli mi trvalo než jsem se sžil s mou postavou, ale nakonec mi to sedlo. Vaše postava je vypravěč a příběh za záchranou bohů je skrze ni skvělý.

    Neustále komentáře vašeho počínání od Promethea a Dia hru oživuje.

    Jinak kromě bohů ve hře nejsou skoro žádné vedlejší postavy a mapa je tak jen plná monster. 

    Co mě ale hodně bavilo jsou hádanky. Téměř každá truhla s vybavením nebo jiná událost ve hře je schována za menším puzzlem. Není to tedy jen tupé probíhání mapu od značky ke značce, ale těšil jsem se jaký další puzzle mě čeká. Většina není těžká, ale některé jsou vážně chytré a nutí vás uvažovat jaké božské schopnosti využít.

    Dalším přídavkem jsou pak samotné mini-dungeony Tartaru, které prověří jak které schopnosti umíte používat. Naštěstí je tam dostatečná volnost.

    Prostě skvělá menší hra a oddech od Assassínů. Těším se moc na přídavky v DLC

  • Jevo83

    Kedze pomaly koncim valhallu (este tak tyzden-dva:), asi by som do tohto isiel, avsak vcera uvolnili na game passe Dragon Quest XI, takze volba je jasna

  • dworkin

    Velký palec nahoru za zmínku o nekvalitních zvucích!

  • VRFREAK1

    Snad switch verze nedopadne jako ghostrunner doufam že ubisoft má vtom portu trochu soudnosti

  • VRFREAK1

    ubisoft jede podle jasných číšel , Zelda + AC odyssea = win

  • Morraw

    Už mám preloadnuto a moc se těším 😇

    Zrovna mám chuť rozehrát Odyssey, ale čekám až zprovozní výzvy a odměny a tohle vypadá, že mi čas vyplní

  • triptich

    takže po vortexovej 9-tke aj gamesáci 9 s prakticky rovnakými pripomienkami.  hlavná výčitka je pre mňa plus - hra vykráda geniálnu zeldu. teda presne viem, do čoho idem, aký druh zábavy mám čakať.

    vďaka za recenziu. hra ide do whishlistu a keď bude komplet s prídavným obsahom, prípadne v nejakom prázdnom hernom okne istá kúpa.

  • J.V.Stalin

    Fascinuje mě, že se k prasáckému zvuku v recenzi AC: Valhalla nikdo nevyjadřuje, ale tady naopak ano. Možná by měla redakce mezi sebou tyto záležitosti konzultovat a udělat z toho normu.

    Tady mě zase mrzí, že Pavel rezignoval na to, aby případným zájemcům objasnil, jak moc je to "Ubisoft hra" - mám na mysly koncentraci copy/paste otravných úkolů apod... Ono je hezké, že světy jsou obrovské, ale jsou k tomu i adekvátně zaplněné, nebo je každý udělaný stylem "udělej tady 20x to a 30x tamto"?

    • LiarForHire1

      No musím přiznat, že jsem k Pavlovi přistupoval skepticky. Stal se ale mým nejoblíbenějším zdejším redaktorem. Ostatní by se mohli co se týče věcnosti připomínek poučit.

  • Saturo

    Hra vypadá moc hezky, zasazení super! Akorát ženská hrdinka :( to se mi prostě hraje tak blbě

    • Myslíš, že hratelnost za chlapa bude v něčem jiná?

      • Saturo

        Pro mě ano, s ženskou postavou ve hře se prostě nesžiji......nemluvě o tom že nemám rád hry a filmy, kde hubeňounká dívčina máchá tunovým kladivem a tváří se jako drsná bojovnice

        • TheGGG

          nepopulární názor, ale plně souhlasím. Taky preferuji hraní za chlapa pro větší imerzi.

    • maros.goc

      Môžeš si vybrať, či hráš za ženu alebo chlapa.

      • Jack1947

        To je + kdyby to bylo jen za ženu a od Ubisoftu moc lidí by to asi nevydýchalo.

      • Saturo

        Aha tak to se omlouvám za neznalost, já ve všech trailerech viděl jen ženskou hrdinku.....tak v tu chvíli mě to zajímá o to víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit